دانلود بازی اندروید Naruto Senki v1.22

Naruto Senki در سبک بازی های اکشن است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی فوق العاده را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . شما در این بازی در نقش نینجایی حرفه ای و کار درست می باشید که به جنگ دشمنان خود در مراحل و چالش های مختلف رفته و باید تمامی انها را با تکنیک هایی که در طول بازی یاد خواهید گرفت بر انها غالب شوید . شما در این بازی می توانید شمشیر ها و تجهیزات مختلف نینجایی را در اختیار داشته باشید و یا در طول بازی با جمع کردن امتیاز و سکه ها خریداری کرده و همینطور قدرت های جادویی و خارق العاده را یاد گرفته تا با تکنیک های خود بازی را برنده شوید . این بازی دارای 70 مرحله متفاوت در طول بازی می باشد که شما برای تمام کردن بازی باید از تمام انها عبور کنید . شما می توانید بازی را با دیگر دوستان خود در ساست های اجتماعی به اشتراک گذاشته و با یکدیگر را به چالش بکشید . شما در این بازی با گرافیک انیمیشنی آن با سخصبت های بسیار زیاد و با قابلیت های متفاوتی رو به رو خواهید شد که از جذابیت های این بازی می باشد .

برخی قابلیت های بازی Naruto Senki :
-بدون اتصال به اینترنت (آفلاین)
-دارای گرافیک انیمیشنی بازی
-بازی به صورت کاملا رایگان
-دارای سلاح های نینجایی مختلف در بازی
-دارای 70 مرحله مختلف در طول بازی
-قابلیت خرید سلاح های جدید در طول بازی
-دارای شخصیت های متفاوتی در طول بازی

Naruto Senki

Fire will, fighting rekindle! Players back to the original wooden leaves village, review the growth of ninja fetters trip.


The game can be any play Naruto, Sasuke, I love romance and other ninja, experience the hearty Naolao fighting even playing and full-screen esoteric big move. In addition, players can also free to collect hot ninja, summon pass through the beast, experience the ninja PK, together in the fighting to re-ignite the fire will!

لینک دانلود