تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید noded v1.7

noded از دسته بازی های پازل و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . همجنین این بازی از دسته بازی های آرامش بخش نیز به حساب می رود . در این بازی شما باید با گره های مختلف اشکال هندسی مشخص شده را که بالای صفحه برای شما قرار داده شده است را ایحاد کنید . این بازی تیز همانند بازی های پازل دیگر در ابتدا آسان است ولی در مراحل بالا تر بازی مشک تر و سخت تر می شود . در این بازی بیش از 80 مرحلعه برای شما قرار داده شده است .این بازی از گیم پلی ساده و دوست داستنی برخوردار است که فضای منحصر به فردی را برای بازی بزای شما به ارمغان آورده است . اگر شما از علاقه مندان به بازی های فکری و پازل هستید noded  از دسته بازی های محبوب و سرگرم کننده ای است که هر کاربری را به سمت خودش جذب می کند . شما هم اکنون می توانید این بازی محبوب و سرگرم کننده را در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی noded  :-امکان بازی به صورت آفلاین .-پشتیبانی از بش از 9 زبان انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، روسی ، ژاپنی ، کره ای ، ترکی . 

noded

noded is a relaxing puzzle game with a simple goal: fold the geometric shape to solve the various challenges. To do so, you simply tap the connected nodes and the shape will fold along the line defined by the adjacent nodes.


With a clean UI and simple rule-set, noded challenges you to complete 80 uniquely crafted puzzles with the fewest moves possible. As the number of nodes increases and different types of nodes introduced, more brain teasers will be revealed.


Featuring the beautiful ambient music of Kyle Preston and without any time restrictions, noded offers a unique calming experience.


Features:
• Color Blind mode
• Power Saving mode
• No internet connection required
• Localized into 9 languages: English, French, German, Italian, Spanish, Russian, Japanese, Korean, Turkish
• Progress is synchronized with Game Services across all your devices
• Game Services leaderboard & achievements with a fair scoring system. You will rank higher for solving more puzzles with fewer moves.


noded is a premium game with no ads or in-app purchases.

لینک دانلود