تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Off The Road – OTR Open World Driving

Off The Road – OTR Open World Driving یک بازی هیجان انگیز و محبوب در میان کاربران در سبک بازی های ماشینی و شبیه سازی شده است که همراه با نسخه مود و رایگان آن در این سایت در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در این بازی می توانید رانندگی خود را بر روی تپه های جهان و به صورت بسیار واقعی و هیجان انگیز انجام دهید، به قایق برسید و جزایر دور افتاده از دست بشر  را کشف کنید، یک هلیکوپتر را انتخاب کنید و به سمت بالا از کوه ها آزادانه پرواز کنید و یا فقط به پیاده روی صلح آمیز در نقاط مختلفی در جهان بروید .پس شما در این بازی یک جهان گردی کامل را همراه با تمام سختی ها و واقعیت ها و لذت های جاده در آن را به صورت بسیار نزدیک به واقعیت تجربه خواهید کرد . با استفاده از ماشین های 4 دیفرانسیل های خود می توانید به تمام نقاط جهان و سفر کنید و حتی برای انجام آن از روی کوه ها و تپه هام رد بشوید و حس سوار شدن در ماشین های قوی 4wd یا همان 4 دیفرانسیل را با نزدیک ترین فاصله با واقعیت حس کنید . جاده ها کوه ها ، در ها ، نقاط دور افتاده در جنگل ها ، دریا ها و حتی آسمان ها را کشف کنید و این می تواند برای هر انسانی هیجان انگیز و جذاب باشد . همچنین در این بازی چالش هایی به صورت مرحله ای برای شما وجود دارد که باید آنها را انجام دهید و این چالش ها عبارتند از سفر کردن در جاده های خطرناک همراه با ماشین های سنگین و بار هایشان که برای سالم رسیدن آنها به دقت بالای شما احتیاج خواهند داشت . پس اگر از طرفداران رانندگی در جاده ها و کشف مکان های جدید در پشت ماشین های بسیار قوی در جهان و چالش های آن هستید پس حتما این بازی جذاب را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کنید و از آن لذت ببرید .قابایت های کلیدی بازی Off The Road – OTR Open World Driving :-اکتشاف چشم انداز های زیبا در جهان .-دارای 8 ماشین قدرتمند برای رانندگی و کشف جاده ها .-چالش های سرگرم کننده در بازی .-گرافبک بالای بازی .-قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دوستان در سایت های اجتماعی .

Off The Road

The new open world off-road driving simulator is here! It’s time to get Off The Road!


Drive your rig on the hills of your own open world, get into a boat and explore islands, pick a helicopter and fly freely to the top of the mountains or just walk around if you need a peaceful hike it’s up to you.


Beat challenges to earn money and upgrade your car. Make it stronger, faster, look more awesome!
Earn xp to level up and get cool rewards.


[DRIVE ANYWHERE]
Using your car’s winch you can climb the highest mountains, nothing can stop you. Thanks to the accurate rope physics the cable rope behaves realistically. You can drive boats to travel the sea or fly a helicopter to get anywhere easily.


[SIMULATION]
Realistic damage model for vehicles. Falls, crashes deform your car’s chassis. Tyre pressure is simulated, tires deform based on load. Simulated water ripples, buoyancy etc.


[CHALLENGES]
Try to be fast to beat the Checkpoint Hunt challenges, use your off-roading skills to reach checkpoints in Pathfinder challenges. Find and transport the required materials for Transport challenges!


[TRANSPORTATION]
Use trailers to transport materials to their destinations, or use your winch to attach to objects in the world and drag them around freely.


[VEHICLES]
Drive 4×4 cars, trucks, off-road behemoths, boats, helicopters!


Features:
-Explore beautiful landscapes
-8 cars to unlock and drive
-Driveable boats, helicopters
-Tons of challenges to beat
-Collect card packs to unlock new cars
-Tons of collectables
-Physically simulated water
-Climb hills
-Transport goods
-Beat challenges
-Endless fun

لینک دانلود