تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Panda Pop v7.4.201

 Panda Pop یک بازی محبوب و تفتتی در سبک بازی های پازلی و سرگرم کننده است که همراه با نسخه مود شده یا بدود محدودیت آن و همچنین نسخه مگا مود یا نسخه کامل تر شده نسخه مود آن به صورت جداگانه و رایگان در سایت ما برای کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . داستان این بازی از آنجایی شروع می شود که یک بابون شیطانی یک بچه پاندا را که شما نقش آن را برای می کنید نی دزدد و شما باید در هر مرحله با توپ های رنگی که در اختیار دارید به بقیه توپ ها بزنید تا تعداد آنها از 3 بیشتر شود و با یک دیگر نابود شوند تا بتوانید با نابود کردن این توپ ها به اژدهای در بالا نشسته برسید و او را بکشید تا از چنگ های او فرار کنید و به ذهکده خود در جنگل باز گردید . همچنین در این بازی چالش های به صورت هفتگی وجود دارید که می توانید با بازی کردن آنها امتیاز های زیادی را برای خود جمع کنید .قابلیت های کلیدی بازی  Panda Pop :-بیش از 250 سطج در بازی با چالش های متفاوت .-ویژگی های ویژه برای افزایش حباب خود .– گرافیک خیره کننده و انیمیشنی بازی .-بازی اعتیاد آور .-قابلیت اتصال به فیس بوک و ارتباط با دیگر دوستان خود در این بازی .قابلیت های نسخه مگا مد بازی :-زندگی نامحدود (نمایش 5) . – سکه نامحدود . – تقویت نامحدود . – 100 حرکت در سطح .

Panda Pop

Plan your every pop to rescue baby pandas! An evil baboon has kidnapped & trapped precious panda pups in the jungle. Strategically burst matching bubbles to help beat him & return the cubs to their worried mother!


Work your way through increasingly challenging levels and employ the power of the elements to help you in your Panda Pop quest. Bubble-bursting powerups will help you free the pups… combine them for even greater effect!


FEATURES:
★ 250+ levels with uniquely challenging obstacles
★ Amazing arsenal of powerups & combos
★ Special features to boost your bubble
★ Stunning graphics & adorable animations
★ Addicting pace & rewarding progression


PLUS:
★ Connect to Facebook & play Panda Pop with friends!
★ Enjoy special rewards & events all the time!
★ Sync seamlessly across multiple devices and platforms!


DEVELOPER INFO:
SGN is the leading developer in truly cross-platform social gaming! Chart-topping hits include Cookie Jam, Paint Monsters, Book of Life: Sugar Smash, Panda Jam, and so many more! Wherever you are, pick up and play today.


Mega Mod:
– Unlimited Lives (Show 5)
– Unlimited Coins
– Unlimited Boosters
– 100 Moves Per Level

لینک دانلود