تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.98 همراه با فایل دیتای بازی

Pirates of the Caribbean: ToW نام بازی محبوب از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب می باشد که در سینما بسیار محبوب و مشهور می باشد و سما هم اکنون می توانید بازی آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه از این سایت دانلود کرده و و از آن لذت ببرید . شما در این بازی بر روی اقیانوس ها و دریاها می باشید که دشمنان زیادی به دنبال غارت اموال شما و همینطور گنجی که شما به ونبال آن هستید ، هستند و شما باید با چالش هاب پیش روی خود درگیر شوید و تمامی آنها را از ما در بیاورید و نابود کنید تا به گنج خود برسید . شما در ابن بازی استراتژی ابتدا باید پایه قدرت خود را با مجهز کردن کشتی خود به سلاح هاب توپی ، دینامیت و … و همینطور استخدام خدمه کشتی ، سربازان خود و مانند کامیتان جک اسپارو (جانی دپ ) ان را هدایت کنید و با دشمنان خود مواجه شوید و مغلوب خود سازید . همچنین سما می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز و سکه های عارت کرده قدرت سلاح ها و سربازان و کشتی خود را ارتقاگ داده تا در سفر های سخت تر جان سالم به در ببرید . این بازی کاملا به صورت آنلاین بوده و شما در طول بازی به دیگر افراد در سر تا سر جهان می توانید حمله کنید و کشتی ها و منابع انها را غارت کنید و همینطور با در مواقع حمله به شما وسایل دفاعی خود را از قبل اماده کرده باشید و انها را تقویت کنید تا منابع شما را به عارت نبرند ؛ انلاین بودن این بازی جذابیت ان را برای کاربران چندین برابر کرده است و شما در نبر های واقعی با هیجان بیشتر شرکت خواهید کرد .برخی قابلیت های بازی Pirates of the Caribbean: ToW -احتیاج به متصل شدن با اینترنت (انلاین) -نبرد با دیگر افراد ودقعی در جنگ -جمع آوری خدمه و سربازان و سلاح های جنگی برای خود -قابلیت ارتقاء وسایل حمله ای و دفاعی در بازی -قابلیت پیوستن به گروه های دیگر در بازی یا تشکیل گروه و قوی تر ساختن یک دیگر -همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه

Pirates of the Caribbean v1.0.98

Battle enemy pirates and join a pirate alliance to dominate the ocean. Dive into epic quests with your favorite pirates and relive their tales in Pirates of the Caribbean: Tides of War.
In this real-time strategy game, you’re the captain of your own pirate haven. Build your pirate base and recruit notorious marauders to join your mighty corsairs. Battle supernatural creatures and fearsome pirates to dominate the ocean!!
Relive the classic stories from Pirates of the Caribbean and battle alongside some of your favorite pirates like Captain Jack Sparrow, Will Turner and many more. Join them in epic quests on the high tides in the story mode.
Become the most cunning and fearless pirate that ever lived in Pirates of the Caribbean: Tides of War!
Game Features:
THE OCEAN IS YOURS TO RULE
✔ Start your adventure in the most original pirate war game!
✔ Become a legendary pirate captain and choose your own portrait.
✔ Obtain equipment to customize and strengthen your captain.
BUILD YOUR PIRATE BASE
✔ Build a powerful fleet and recruit fearless pirates for the battles to come.
✔ Build and defend your base from incoming enemy pirates looking to loot your resources.
PREPARE FOR A PIRATE BATTLE ROYALE
✔ Plunder your enemies to become the one and only PIRATE CAPTAIN of the Caribbean.
✔ Plan out assaults against millions of other pirates from all around the world.
✔ Dominate the ocean by creating or joining a pirate alliance and assemble an unstoppable force.
✔ Battle against supernatural creatures and other sea rovers on the open seas.
RELIVE THE ADVENTURES OF CAPTAIN JACK SPARROW
✔ Immerse yourself into the story mode.
✔ Dive into EPIC QUESTS featuring Pirates of the Caribbean movie plots and characters.
✔ Partake in the great tales of favorite pirates like Captain Jack Sparrow, Will Turner, Captain Barbossa and more!
Download now to start your Pirates of the Caribbean adventure!

لینک دانلود