دانلود بازی اندروید نبرد سربازان مینیاتوری Pocket Troops v1.40.1

به روز رسانی :

1399/05/13 نسخه v1.40.1 اضافه شد .

Pocket Troops

تنها بازی جنگی است که هنگام درگیر شدن در میدان نبرد به شما احساس خوبی خواهد داد . شما باید با استخدام سربازان تازه کار آن ها را سخت آموزش دهید و با مجهز کردن با مهارت ها و سلاح های مختلف برای نبرد در میدان های جنگ و شکست دادن دشمنان آنان را آماده سازید . شما هم به وسیله نصب این بازی به گوشی یا تبلت اندروید خود با میلیون ها نفر از سراسر دنیا به نبرد سختی گام گذارید . دراین بازی مهم ترین وظیفه شما به عنوان فرمانده این گروه دست و پا چلفتی , جذب سربازان یه صورت یک به یک و آموزش آن ها برای ساخت سربازان و کوماندو های سرسخت است . هیچ یک از سربازان شما در جنگ و درگیری ها نخواهد مرد زیرا وجود کمک های اولیه و تجهیزات بیمارستان هر نوع آسب به وجود آمده در آن ها را بهبود خواهد داد . این سربازان آموزش دیده بر اساس آموزش های شما جنگیده و عمل خواهند کرد که می توانید همه آن ها را کنترل کنید . Pocket Troops یک بازی کوچک و مناسبی است که هنگام ترافیک در راه , منتظر ماندن برای کسی و یا خمیازه کشیدن به دردتان می خورد و شما را تا آن موقع به خود مشغول می سازد  .ویژگی های بازی Pocket Troops :– استخدام ، آموزش و فرماندهی کل ارتش فوق العاده خود– شکست دادن و خارج کردن دیگر فرماندهان از صحنه جنگ در سطح جهان و غارت اموال آن ها– ایستادگی در برابر شر ، پرفسور بد ، و ارتش از minion ها– دوازده ماموریت چالش انگیز با داستان غیر منتظره– ارتقا و حفاظت از پایگاه خود– دارای شش طبقه سپاهی منحصر به فرد با مهارت های عالی
نام: Pocket Troops
حجم فایل: 175+38 مگابایت
شرکت سازنده: Azur Interactive Games Limited
ورژن: v1.40.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Pocket Troops - v1.40.1

Mini special soldiers are ready for your instructions Commander. Pocket Troops is a cartoon battlefield military shooter where you have to lead a gangstar mini army of brave and purposeful commanders and combat against military strong bosses.
Looking for a team of frontline mini warriors you can put in your pocket? Build a minion team of experienced fighters. Recruit and train a ragtag band of soldiers and take them into battle. Take on other players and show them who’s the action boss.

لینک دانلود