تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Pokémon Quest v1.0.4

Pokémon Quest در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازی سازی The Pokemon Company برای کاربران دستگاه های اندروید و بازی اندرویدی طراحی شده است و امتیاز 4.4 از 5.0 را در گوگل پلی کسب کرده است . در این بازی شما وارد دنیایی می شوید که همه چیز در آن به شکل مکعب است حتی خود شما . در این سرزمین معکبی شکل شما باید همراه با دوستانتان به دنبال گنج پنهان شده بگردید . هدف شما در این بازی پیدا کردن گنج است . اما به راحتی نمی توانید به این گنج دست پیدا کنید در این بازی برای شما قوانینی قرار داده شده است که شما باید طبق این قوانین عمل کنید تا بتوانید به هدفتان برسید . در این سرزمین باید به دنبال اشیا و آیتم ها ارزشمند باشید و آن ها را جمع آوری کنید . در این بازی سنگ های قدرت دهنده وجود دارند که به شما قدرت زیادی می دهند . در این بازی شما باید یاد بگیرید که چگونه از گروه خود محافظت کنید همچنین باید بدانید که هر پوکمونی که در تیم شما قرار دارد از چه نیروی دفاعی برخوردار است و بعد از آن بدانید که چگونه از پوکمون ها در تیم استفاده کنید تا کل تیم در امان باشند چرا که در طول مسیر شما با دشمنان زیادی برخورد می کنید که می خواهند جلوی شما را از پیدا کردن گنج بگیرند پس حواستان را جمع کنید و با احتیاط همه چیز را جلود ببرید . اگر از طرفداران بازی های نقش آفرینی هستید پس بدون شک بازی فوق العاده جذاب Pokémon Quest را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده و دیتای بازی از download.ir بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی خود را آغاز کنید .برخی از ویژگی های بازی Pokémon Quest :-امکان شرکت در انواع نبرد های مبارزه با دشمن . -امکان دستیابی به گنج پنهان شده در سرزمین مکعب شکلی . -امکان تشکیل تیم از پوکمون‌ها با نیرو های منحصر به فرد . -امکان دسترسی به سنگ های قدرت دهنده .
نام: Pokémon Quest
حجم فایل: 151+33+57 MB
شرکت سازنده: The Pokemon Company
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: 1.0.4
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین

Pokemon Quest - v1.0.4 + Mod + Data

• The Pokémon you know and love have turned into...cubes?! Head out in search of treasure with your cube-shaped Pokémon buddies on Tumblecube Island—a land where everything is a cube! Your goal is to find the awesome goodies said to be hidden on the island ! The Pokémon you know and love from Pokémon Red and Pokémon Blue appear in this game.
• Battle by tapping! The simple controls make for lively and fun battles! Danger is lurking, so you’ll need the help of your Pokémon buddies on your expeditions on the island. When wild Pokémon appear, your Pokémon will battle ferociously and knock them out one after another!
• Befriend Pokémon to make your own unique team!
You can use the items you get from your expeditions to befriend more Pokémon or make your Pokémon stronger. Make more buddies to create a team that’s all your own, and head out on more expeditions!
• Spruce up your base camp with cute decorations!
Your base camp is your home for this adventure, and you can spruce it up however you like with cute and fun decorations! These decorations can also make your expeditions on the island more beneficial.

لینک دانلود