تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Potion Punch v6.2 + فایل مود

Potion Punch در سبک بازی های تفننی است که توسط کمپانی بازی سازی Monstronauts Inc در بازار ارائه شده است . این بازی برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است که از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است . در این بازی شما می توانید فروشگاه های خودتان را در سراسر دنیا افتتاح کنید . در فروشگاه هایتان می توانید معجون ها و نوشیدنی های مختلف و رنگارنگ درست کنید . از نوشیدنی ها و اسانس های متفاوت استفاده کنید و آن ها را با هم ترکیب کنید و معجون های مختلف با طعم های جدید درست کنید . شما باید بتوانید برای هر سلیقه ای نوشیدنی مخصوص درست کنید چرا که مشتریان شما از سراسر جهان برای خوردن نوشیدنی های شما می آیند . شما باید هر روز تمرین کنید و نوشیدنی ها و معجون های جدید با طعم های مختلف درست کنید شما باید بتوانید نوشیدنی هایی درست کنید که هیچ کس نتواند آن را در سراسر دنیا پیدا کند . مشتریان زیادی برای شما می آید با امتیازاتی که بدست می آورید می توانید دکوراسیون فروشگاه خود را تغییر دهید و تمام لوازم آن را ارتقا دهید و مکانی شاد و رنگارنگ برای مشتریان خود ایجاد کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های تفننی هستید و دنبال یک سرگرمی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد ما به شما بازی Potion Punch است . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . برخی از ویژگی ها بازی Potion Punch :-دارای گیم پلی زیبا و رنگارنگ . -دارای طیف زیادی از مواد اولیه از جمله اسانس ها ، ژله ها و … . -دارای 7 مکان منحصر به فرد . -امکان ارتقا تمام لوازم و دکوراسیون .

Potion Punch v6.2

Run and grow your own potion shop like a real boss in the most colorful time-management game ever!
MIX COLORFUL POTIONS
When we say colorful, we mean it quite literally. Through clever mixing and matching, master color theory and concoct potions that span the color spectrum!
COOK EXOTIC SNACKS
You won’t find these dishes anywhere in the world! Stock up on tasty Geckos, Mandragora Roots, and Dragon Meat that are oh so yummy to the tummy!
SERVE CRAZY CUSTOMERS
What do Humans, Elves, Dwarves, Orcs, and Goblins have in common? They’re all crazy for potions, that’s what! Keep an eye out for self-important characters such as Mayor Polly T. Sean and Prospector Boar O’Mear.
UPGRADE YOUR SHOP
Set up shop in 7 unique locations across the land – from the cheery Starluck Village to the majestic Emberlion Kingdom! Get better equipment and pimp up your shop with furniture and decorations to keep weary travellers happy.
BE THE ULTIMATE POTION-MAKER
What are you waiting for? These potions won’t make themselves!
Play Potion Punch and have FUN for FREE today.
FEATURES:
• Color-based gameplay (loosely based on color theory)
• An endless array of potion possibilities created through a combination of essences, gels, garnishes, and spell runes
• A variety of customers of different races with different tastes
• Special VIP customers and personalities
• 7 unique locations
• Hundreds of upgrades
• Hours of FUN!

لینک دانلود