تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی اندروید Pudding Pop v1.8.6

Pudding Pop نام بک بازی با طرفداران میلیونی با سبک بازی های پازلی و فکری است که شما می توانید آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدویت آن را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما در این بازی پودینگ های کوچکی را در هر چالش یا مرحله در اختیار خواهید داشت که می توانید با استفاده از آنها و متصل کردن دقیق آنها به دک دیگر با رنگ های یکسان آنها را نابود کرده و به این کار ادامه دهید تا آن مرحله را برده و به مراحل بالا تر و جالشی نر یروید . همچنین شما می توانید در این بازی به اکانت فیس بوک خود متصل شوید و دوستانی که در این بازی نیتند را دعوت کنید و دیگران را که در بازی هستند به چالش های بازی دعوت کنید و با یکدیگر بازی کنید . این بازی دارای گیم پلی ساده سرگرم کننده است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود بکند و همچنین برای تمامی سنین مناسب می باشد . این بازی دارای سادگی می باشد که هر کس با بازی کردن آن می تواند با آن ارتباط برقرار کند و از آن لذت ببرد . همچنین این بازی دارای  یک سیستم رقابت است که به شما اجازه می دهد تا مهارت های خود را در برابر دوستان خود تست کنید و خود را به چالش بکشید .

برخی قابلیت های بازی Pudding Pop :

-بازی ساده ، فقط با لمس گوشی یا تبلت خود .

-دارای چالش های بسیاری در بازی .

-بازی به صورت آفلاین .

-قابلیت اتصال به اکانت فیس بوک خود و بازی با دیگر دوستانتان .

-دارای  یک سیستم رقابت است که به شما اجازه می دهد تا مهارت های خود را در برابر دوستان خود تست کنید و خود را به چالش بکشید .

-دارای بیش از 600 نوع سطح مختلف بازی .

-همراه با نسخه مود شده در بازی .

Pudding Pop v1.8.6

Enjoy Pudding Pop, a game played by millions around the world! To add to the fun, you can sign in to your Facebook account and compete with your friends! Pudding pop is a fun and simple puzzle game where you try to link three or more pudding blobs of the same color.
Use your fingers to link as many pudding blobs as you can and go for the high score! There are loads of levels waiting for you to beat! Here’s a taste of what you can expect from Pudding Pop!
◆ A simple play system that anyone can enjoy.
◆ A competition system that allows you to test your skills against your friends.
◆ A variety of booster items that will help you get through difficult levels.
◆ Over 600 diverse levels, and all for free!

لینک دانلود