تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Puzzledom v7.5.4+مود

Puzzledom در سبک بازی های پازل است که توسط استودیوی بازی سازی MetaJoy برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . در این بازی 2 هزار مرحله متفاوت قرار داده شده است که با حل کردن پازل ها مرحله ها را پشت سر بگذارید . Puzzledom شامل بازی های مختلفی از جمله Connect , Blocks , Rolling Ball و Escape قرار داده شده است که با یاد گرفتن آن ها به آسانی می توانید برای مدت ها سرگرم باشید . در بازی Connect نقطه هایی با رنگ های متفاوت وجود دارد که با وصل کردن رنگ های یکسان به هم به صورتی که خط ها به یکدیگر برخورد نکنند بازی ادامه پیدا می کند . در بازی Blocks شما باید تکه های پازل را در جای خودشان قرار دهید و جورچین را پر کنید تا صفحه به صورت کامل پر شود . در بازی Rolling Ball یک توپ سفید وجود دارد که بر سر راهش مانع های زیادی است که شما باید با برداشتن آن ها توپ را به نقطه پایان آن هدایت کنید . در بازی Escape یک بلوک قرمز وجود دارد که شما باید آن را به خروجی آن مورد نظر برسانید . یاد گیری بازی ها بسیار آسان است ولی شما باید بتوانید بر روی آن ها کنترل کنید . اگر از طرفداران بازی های پازل هستید بدون شک Puzzledom را امتحان کنید . این بازی یکی از بهترین پازل هایی است که تا به حال امتحان کرده اید . این بازی یکی از اعتیاد آور ترین بازی های پازل است که تا به حال تجربه کرده اید . در یک بازی می توانید چند بازی پازل مختلف را در یک مجموعه داشته باشید . اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده برای پر کردن اوقات فراغت خودتان هستید بدون شک Puzzledom را انتخاب کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب شوید . برخی از ویژگی های بازی Puzzledom :-دارای 2 هزار مرحله متفاوت . -دارای ده ها بازی مختلف از جمله Connect , Blocks , Rolling Ball و Escape . -دارای گیم پلی اعتیاد آور .

Puzzledom v7.5.4

A Collection of
the best and most addictive logic puzzles
with minimalism graphics and unique level design!
"Puzzledom" merged best puzzles like Connect, Tangram, Shikaku, Fill, Plumber, Blocks, Number Link, Sudoku, Maze, Rolling Ball, One Stroke, Box, Rope, Lazors , Escape and even more which are easy to learn and fun to master into ONE game collection.
As a puzzle lover, you don't need spending much time on searching new brain teasers any more. We will give you a ONE-STOP game experience from now on!
"Puzzledom" collection currently has:
★★ Connect ★★
Connect is a simple game involving connecting dots with same color. When you draw the lines, please make sure the lines don't cross over each other. All the space should be filled.
★★ Blocks ★★
Blocks is a classic puzzle that you need to fill the entire board with different shapes of blocks. You just drag the right block, move it onto the board and match the right place. It's a perfect logic game for brain training.
★★ Rolling Ball ★★
Rolling ball is a path guiding game that you need to slide the blocks to create a channel which makes the white ball move from the start point to the end point.
★★ Escape ★★
Escape is a well known game called Chinese Sliding-Block. The goal is moving the red block to the exit. This game will test your observation skills.
★★ MORE puzzles coming soon★★
We are now working hard on developing new challenging puzzle games. Puzzledom will be the king of brain teasers!

لینک دانلود