تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Race the Traffic Nitro v1.2.6 + فایل مود

Race the Traffic Nitro در سبک بازی های ماشین سواری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و هم اکنون قصد داریم تا این بازی هیجان انگیز و جذاب را خدمت حضور شما کاربران معرفی کنیم . Race the Traffic Nitro یک بازی مسابقع ای است که در آن 10 اتومبیل متفاوت برای شما قرار داده شده است شما می توانید از بین این 10 اتوموبیل یکی را انتخاب کنید البته در ابتدای بازی تمام ماشین ها برای شما بازی نیستند و باید برای استفاده از آن ها امتیاز جمع کنید . ابتدا اتومبیل خود را انتخاب کنید بعد از آن در ابتدای خط شروع قرار بگیرید و منتظر بوق شروع مسابقه باشید بعد از آن شما به همراه تعداد زیادی از ماشین ها مسابقه را شروع می کنید . شما باید از مهارت های خود در ماشین سواری استفاده کنید و از ماشین های دیگر سبقت بگیرید و تا جایی که می توانید سریع برانید و امتیاز کسب کنید . در مسابقه باید خودتان را نشان بدهید باید سریع باشید و هیچ خطایی نکنید مسابقه را آغاز کنید و نشان بدهید که بهترین و سریعترین هستید . یکی از ویژگی های قابل توجه این بازی این است که شما می توانید در طول مسابقه از نیترو استفاده کنید و شتاب اتومبیل خودتان را به مقدار زیادی افزایش دهید . در این هر چقدر بتوانید سریع و خطرناک تر از دیگران بازی کنید امتیاز بیشتری بدست می آورید و با آن می توانید ماشین های دیگر را بازی کنید . اگر از طرفدارن بازی های ماشین سواری هستید پیشنهاد ما به شما بازی Race the Traffic Nitro است . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون میتوانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید . برخی از قابلیت های بازی Race the Traffic Nitro :-دارای 10 ماشین متنوع . -دارای گرافیک بالای 3D . -دارای سه حالت مختلف برای بازی کردن .

Race the Traffic Nitro v1.2.6

Race the Traffic Nitro has lots of new feats that take the game to a whole new level. Have fun dodging cars and trucks while you speed up to the limit. Race against the AI in an outstanding Racing Face-Off and try to earn the respect of your fellow drivers.
Race the Traffic Nitro includes the most awesome feature for car games: Nitro Boost. Fill up your nitro by speeding and overtaking other cars and then use it to reach max speed. Also, you can get several cars to improve your performance.
What are you waiting for? Download Race the Traffic now!
DISCLAIMER: No cows were harmed in the making of this app.
Features:
– 3 game modes.
– Over 10 amazing cars to purchase.
– Excellent gameplay.
– Great 3D graphics.
– Lots of car racing fun!

لینک دانلود