تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Raskulls: Online v1.0.18

Raskulls: Online نام یک بازی جدید هیجان انگیز و فکری در سبک بازی های پازلی و استرانژی است که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی به صورت آنلاین و چند نفره طراحی شده است که باعث جذابیت و چالشی تر شدن بازی برای شما خواهد شد .گمپانی سازنده این بازی سازنده بازی های بسیار محبوب و معروف در میان بازی های اندرویدی مانند بازی های Ninja Fruit و Jetpack Joyride است که نشان از خوبی این بازی به کاربران خبر خواهد داد . شما باید این بازی را به صورت آنلاین و با افراد واقعی در مکان های دیگر به بازی بمردازید که در هنگام متصل شدن و ایجاد گروه بر روی صفحه نمایش هر کدان از شما این بازی قرار می گیرد و هر کدان از شما بر روی یک صفحه ی مازلی قرار می گیرید که باید تلاش خود را بکنید تا از پادشاه منحصر به فرد خود در مقابل اژدها، اردک، کوالا، شیطان، دکتر جادوگر و … محافظت کنید و مازل را به درستی به جلو ببرید تا نسبت به سرعنل بالا تر بازی کنان دیگر بتوانید شانس خود را برای برنده شدن در این بازی امتحان کنید و با بازی بیشتر این بازی اعتیاد آور حرفه ای تر شده و با رقیبان سخت تر و چالشی تر این بازی را انجام دهید که هیجان شما بسیار بالا خواهد رفت . از طریق هر شانه ای از صفحه شطرنج Raskulls راه خود را برای جمع آوری شخصیت های حواس پرت، جادوها مضحک جادویی، و آجر ه و بلوک اا که بر مخالفان شما پرت خواهند شد باز کنید تا برنده شوید . شما باید با تفکر زیاد و سرعت عنل بالا و استراتژی خوب بتوانید در نواقع لازم دفاع و در مواقع ضروری حمله کنید و تمام این تصمیم ها بر روند بازی شما تاثیر خواهند گذاشت . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های گروهی و چالشی و همینطور محبوب میان کاربران اندروید هستید این بازی جذاب را به صورت کاملان رایگان و بدون محدودیت برای شما در این سایت قرار داده ایم تا از آن لذت ببرید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید .قابلیت های بازی Raskulls: Online : -بازی به صورت آنلاین و گروهی . -کمپانی سازنده بازی های محبوب Ninja Fruit و Jetpack Joyride . -بازی فکری و نیاز به سرعت عنل بالا . -همراه با نسخه مود شده بازی .

Raskulls Online

● Build your own Defence.
● Battle to Protect your Kingdom.
● Attack! your Enemies with everything you’ve got!


From the creators of Fruit Ninja and Jetpack Joyride comes the next evolution of Raskulls, an online real-time multiplayer puzzle game starring the bad-to-the-bone Raskulls family.


With the lovable, yet completely self-centred King leading the charge, his band of merry Raskulls – Dragon, Duck, Koala, Devil, Witch Doctor and more – are back. This time, they need YOUR help to defend their Kingdom by breaking through defences while trying to maintain their own fortress. It’s bone-shakingly crazy!


Bash your way through every inch of the Raskulls chessboard to collect wacky characters, ridiculous magic spells, and enchanted bricks that comes crashing down on your opponents. Attack, defend, all in real-time!


Collect rare gems to craft weapons and build your ultimate battle deck. Jump, fall, duck and bash your way through deadly obstacles to victory – all in the absurd world of the Raskulls!


Are you ready to save the world?


FEATURES:


● Play against other Raskulls from all over the world in real-time
● Collect and unlock chests to earn and upgrade your troops, magic, and bricks
● Craft your gems into rare items to add a boost to your battle strategy
● Build your ultimate battle deck and develop strategies to defeat your adversaries
Wreak havoc on your opponents by destroying their castle to win trophies, coins, and gems
● Explore and battle your way through the arenas to rise to the top
Challenge your friends and foes to a private battle or outrank them in an online leader board.

لینک دانلود