تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Real Flight Simulator v0.6.0 همراه با فایل دیتای بازی

Real Flight Simulator یک بازی شبیه سازی شده با گرافیکی بسیار قوی در سبک بازی های شبیه سازی شده برای خلبانی می باشد که کاربران گوشی و دستگاه های اندرویدی می توانند آن را همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی تمامی فرودگاه های جهان با طراحی بسیار دقیق و شبیه سازی شده با ساختمان های 3 بعدی طراحی شده است و شما با پرواز همراه با پیشرفته ترین سیستم های هواپیمایی می توانید تجربه ای بسیار نزدیک به واقعیت را در خلبانی برای خود رقم بزنید و از آن لذت ببرید . همچنین شما در پرواز های خود می توانید از سیستم پرواز خودکار یا آتو پایلت را فعال کنید و در طول پرواز به صورت خودکار به پرواز ادامه دهید . شما در پرواز خود باید تمامی موارد مانند رطوبت هوا ، درجه هوا ، میزان احتمال بارش باران یا برف ، جهت وزش باد و سرعت آن را در نظر گرفته و سپس با پروازی دقیق به مقصد خود حرکت کنید . این بازی در هر روز به طور میانگین 40000 پرواز مختلف را در روز کاربران پرواز می کنند و این نشان از محبوبیت و جذابیت این بازی می باشد . در این بازی تمامی ساختمان ها ، نقشه ی زمین ، و بقیه جزیئایت به صورت بسیار دقیق و نزدیک به واقعیت طراحی شده است . فعالیت های تمامی موارد هواپیما مانند فعالیت منبع انتقال سوخت ، انتقال انرژی به موتور ها ، سیستم موتور های شردع کننده ، ترمز ها و دیگر موارد به صورت بسیار واقعی طراحی و شبیه سازی شده است تا شما فضایی بسیار نزدیک تر به واقعیت را در این بازی تجربه کنید و از آن لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی Real Flight Simulator :-بازی شبیه سازی شده با گرافکی 3 بعدی و منحصر به فرد . -قابلیت طراحی هر چه نزدیک تر از به واقعیت ساختمان ها و فرودگاه های بازی . -دارای 40000 پرواز به صورت میانگین در هر روز . -سیستم ها با طراحی بسیار واقعی . -دارای بیشترین تعداد هواپیماهای ساخته شده در جهان با سیستم های منحصر به فرد آنها در بازی . -همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دیگر دوستان خود در شبکه های اجتماعی .

Real Flight Simulator v0.6.0

Fly in any part of the world and explore sceneries and airports in high resolution with satellite maps, 3D buildings, runways, procedures and air traffic. Live a unique experience thanks to to the advanced flight system, manage all controls and personalize all airplanes, their gauges, failures and weather conditions. Jump on board of real time flights and manage flight plans like a real pilot or set autopilot and enjoy the view.
FLY NOW:
-Take off, landing or full flight
-Automatic creation of flight plan
ADVANCED FLIGHT PLAN (only PRO)
-Multiple options to create/edit/duplicate complex flight plans
-Date/time: CUSTOM/REAL (with night and day cycle)
-Flight Plan with procedures for DEPARTURE, ARRIVAL, APPROACH e TRANSITION (SID e STAR)
-Aircraft: V-SPEEDS, GROSS WEIGHT LIMITS, FUEL BURN, FLIGHT TIME ESTIMATED with customization of FUEL, PASSENGERS e CARGO
-Weather/Metar Departure and Arrival: CUSTOM/REAL – WIND DIRECTION/SPEED, MAIN WEATHER (CLEAR, FOG, RAIN, STORM, SNOW), CLOUDS, CLOUDS BASE, TURBULENCE, GROUND TEMPERATURE
REAL TIME FLIGHTS (only PRO)
-40.000 real time flights every day
-Real time traffic for the 35 largest airports in the world and their connected destinations
-Jump on any available real time flight and bring it to destination (or wherever you want…)
Features:
ADVANCED MULTI PANEL SYSTEM: personalize your instruments and gauges
AIRCRAFT: HD, Custom liveries, 3D cockpit, working parts, light, multiple airplanes, more coming soon (All planes only PRO)
AIRPORTS
35 HD: High res satellite imagery, lifelike 3D buildings, taxiways and departure, arrival and approach procedures
500 SD: Runways, 3D buildings and departure and approach procedures
14000 SDL (only PRO): Runways and departure and approach procedures

لینک دانلود