دانلود بازی اندروید Return to Grisly Manor v1.0.6

Return to Grisly Manor در سبک بازی های ماجراجویی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما امروز قصد داریم تا این بازی هیجان انگیز و ماجراجویی را خدمت شمل عزیزان معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که توسعه دهندگان حریص BUYCO می خواهند تا خانه پدربزرگتان را از شما بگیرند و شما نباید به آن ها اجازه دهید تا خانه پدربزرگتان را از شما بگیرند و از آن خود کنند زمانی که آن ها شروع به اذیت کردن شما برای گرفتن خانه می کنند ماجراجویی شما نیز آغاز می شود آن ها در صدد این هستند که عمارت پدربزرگ شما را خراب کنند و یک سری فعالیت های عمرانی در آن منطقه انجام دهند شما باید به آن ها ثابت کنید که شما مالک آن عمارت هستید و نباید تحت هیج شرایطی دست از تلاش برای تصاحب خانه بردارید چرا که این به متظور شکست شما تمام می شود و نباید فراموش کنید و شما هیج وقت نمی خواستید که عمارت پدربزرگتان از بیت برود . در داخل عمارت پدربزرگ شما پر از معما ها ، پازل ها و اسرار بزرگی هست که مخفی شده است و شما با حل کردن تک تک معما ها می توانید به هدف خود نزدیک و نزدیک تر شوید . صد ها پاز و معما های خاص در عمارت مخفی شده اند که شما می توانید تک تک آن ها را پیدا کنید و حلشان کنید . اگر به بازی های ماجرا جویی و اسرار پنهان علاقه مندید بدون شک برای یک بار هم شده این بازی را امتحان کنید . اگر به این بازی جذاب و پر از رمز و راز علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید . برخی از امکانات بازی Return to Grisly Manor : -گرافیک زیبایی که شما را به این ماجراجویی هیجان انگیز جلب می کند . -موسیقی متن خارق العاده و جلوه های صوتی بی نظیر . -سرگرم کننده و جذاب .

Return to Grisly Manor v1.0.6

The future of Grisly Manor lies in its past!


Greedy developers BUYCO want to build their next MegaMart superstore on the site of Grandpa’s newly renovated Grisly Manor!


To stop them from demolishing his home, Grandpa just needs to prove he owns the land – but this is where it gets tricky…


Being the scatterbrained inventor you know and love, the last place Grandpa remembers seeing the deed was in the old manor – back in 1999!


Explore the new house, help Grandpa repair his time machine, and travel back to the original Grisly Manor – before all of its secrets and memories are swept away forever!


You must Return to Grisly Manor and save its future!


Features:
• Beautiful hand-painted graphics that draw you into this mesmerizing adventure!
• Lots of items to collect and puzzles to solve!
• Original soundtrack and sound effects!
• A journal that keeps track of all the symbols and clues that you encounter.
• A dynamic map that shows all of the areas you have explored, as well as your current location.
• A complete hint system built right into the game

لینک دانلود