تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Rumble Arena – Super Smash Legends v2.1.0

Rumble Arena – Super Smash Legends

یک بازی اکشن و مبارزه ای آنلاین است و شما را در زمین های مبارزه با سایر بازیکن ها به صورت آنلاین قرار می دهد . این بازی اولین بازی مبارزه ای چند نفره آنلاین برای دستگاه های اندرویدی است و فرصت این را دارید با دوستانتان و یا علیه دوستانتان به صورت 2 به 2 مبارزه کنید و آنها را شکست دهید . بازی اندرویدی Rumble Arena – Super Smash Legends دارای 5 سرور جهانی است که شما به نزدیک ترین و سریع ترین سرور متصل خواهید شد ، همچنین به لطف همگام سازی ورودی تمامی مبارزات به صورت هم سطح بوده و منصفانه خواهد بود . در این بازی قهرمانان زیادی وجود دارند و هر کدام مشخصه هایی دارند که نشان می دهد از جایی دیگری از کهکشان به زمین آمده اند تا مبارزه کنند ، همچنین آنها دارای توانایی های منحصر به فردی هستند و هیچکدام نیروهای تکراری ندارد . با استفاده از جنگ های پویای

بازی Rumble Arena – Super Smash Legends

حداکثر تا 8 نفر نیز می توانند به بازی اضافه شوند و مبارزه کنند اما کسی که آخرین نفر باقی بماند پیروز میدان است . زمین هایی که در آن مبارزه می کنید نیز متفاوت هستند و هر کدام یادآور مکانی در دنیای واقعی می باشند . این بازی از کنترل های مخصوص بازی پشتیبانی می کند و با خیال راحت می توانید کنترل بازی خودتان را به دستگاهتان متصل کنید و این بازی را اجرا نمایید .
نام: Rumble Arena - Super Smash Legends
حجم فایل: 63 مگابایت
شرکت سازنده: Rekall Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن ، مبارزه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Rumble Arena - Super Smash Legends v2.1.0

Rumble Arena is the first multiplayer brawling game for mobile; brawl with your friends and smash your opponent off the battleground to become a true legend.Rumble Arena is a brawling game with players from all over the world. Join the fight on one of our 5 servers around the globe. Matches are fair and fluent thanks to advanced hit detection and input syncing .

لینک دانلود