دانلود بازی اندروید RUN RUN 3D 3 v6.9

RUN RUN 3D از دسته بازی های دوندگی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . خودتان را برای یک بازی نفس گیر و هیجان انگیز آماده کنید . در این بازی شما با عبور از مسیر های مختلف و گذشتن از موانع مختلفی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد امتیاز ها و سکه ها را جمع آوری کنید . در این بازی شما می‌توانید به صورت کاملت نامحدود به بازی ادامه دهید تنها در صورتی بازی تمام می شود که با موانع سر راهتان برخورد کنید و یا زمین بیفتید . کنترل بازی را در دست بگیرید موانع را یکی پس از دیگر رد کنید و سکه ها را جمع آوری کنید به چپ و راست بروید و از آسان ترین مسیر ها عبور کنید با جمع آوری زیاد سکه ها می توانید کاراکتر خود را تغییر بدهید و یا لباس های جدید برای خود بگیرید می توانید برای راحت تر بود از اسکیت برد استفاده کنید و لی باید بتوانید کنترل آن را در دست بگیرید . اگر در این بازی پیشرفت کنید در مراحل بالاتر وارد می توانید وارد مراحل چالش بر انگیر تدی بشوید و اگر آن مراحل هم پیروز شوید می توانید با اختلاف امتیاز بالاتری از دوستانتان رکورد بزنید . اگر از طرفداران بازی های دوندگی و چالش برانگیز هستید و دنبال یک بازی برای پر کردن اوقات فراغت خود هستید بدون شک RUN RUN 3D را انتخاب کنید این بازی بسیار اعتیاد آور است و شما را برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب می کند . اگر به این بازی هیجان انگیز علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی RUN RUN 3D :-امکان جمع آوری سکه و امتیاز در طول مسیر . -امکان ارتقاء کاراکتر بازی خود و یا تغییر دادن آن با جمع آوری سکه . -دارای گرافیک بالای HD . -امکان جست و جو و ماجراجویی در یک جهان رنگی زیبا . -دارای موسیقی متن هماهنگ با بازی . -دارای کاراکتر های منحصر به فرد برای بازی .

RUN RUN 3D 3 v3.8

Enjoy the crazy RUN game with new fantasy theme and environments.
FEEL the real HD water surfers and amazing game play. How far is your run? Let’s see.
Download RUN RUN 3D and Play your new “FREE” game on Android Google Play! Unlock new challenges and unlock new surfers! Enjoy the adventurous run. Test your reflexes in the most daring chase with Gran, Surfer, Chaser, Speedy, Dasher and many more detailed characters! Unleash the angry runner within you in this beach city. Take control of our hero, grab all the coins; dodge the obstacles, run, jump, and glide! Just do anything to keep him alive.
Go along with your friends and beat them with our latest advanced multiplayer feature to make your gaming experience immersive and visually stunning. Run for Fun-Race for Place! Unlock Gran’s unique talents and climb the leader boards!
Run till you are Number 1!
Game Features:
-Loved by more than 10,000,000 users!
-Most popular multiplayer run game on the Play Store!
-Excellent HD graphics
-3D fantasy game play
-Best 3D environment!
-Upgrade new characters
-Unlock new power ups
-Exciting and Fun PLAY!
-New unique water surfers
-Rock to our awesome soundtrack!
-Crazy run achievements
-Share your best score on leader board
-Compatible with all tabs and mobile devices
-Best HD game play in tablets!

لینک دانلود