تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی اندروید Sanitarium

در بازی Sanitarium شما به یک بیماری فراموشی مبتلا شده اید و جهان برای شما واقعا وحشت زده به نظر می رسد . بعد از یک تصادف ماشین از خواب بیدار شده و خود را دراز کشیده در بیمارستان می یابید که سر شما باند پیچی شده است , که از خود به طور مدام می پرسید که من کیستم ؟ اینجا چه کار می کنم ؟ و چطور می توانم از این جا فرار کنم ؟ سوالات بی پایان و مختلفی به سراغ شما می یاید که برای جواب دادن به آن ها باید پازل های همه جانبه و فرینده ای را حل و فصل کنید . ای بازی بسیار غنی هست و در یک جهان پیچیده ای طراحی شده است که یک خط نازک آن را از دیوانگی جدا می کند . Sanitarium یک بازی شاهکاری است که برای کارشناسان و افرادی که از داستان های فریبنده و ترسناک لذت می برند مناسب است . این بازی در سال 1998 برای PC طراحی شد و از نظر ماجرایی بودن برنده جایزه سال شد , این بازی افرادی که طرفدار بازی های ترسناک و ماجرایی هستند بسیار لذت ببخش خواهد بود که با نصب کردن در گوشی یا تبلت اندروید خود در اوقات فراغت خود همه موقع به همراه خود داشته باشند .

دانلود بازی اندروید Sanitarium

ویژگی های بازی Sanitarium :

– کشف یکی از ترسناک ترین بازی تمام دوران این بار در نسخه اندروید

– درست شدن bug های مربوط به دانلود بازی

– انتخاب بین حالت لمسی و حالت پد

– آسان برای استفاده و دارای رابط کاربری جدید به خصوص برای دستگاه های لمسی سازگار

– داری سیستم سیو خودکار

– وجود انتخاب بین حالت تمام صفحه و حالت اصلی

– پشتیبانی از سه زبان انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی

Sanitarium

لینک دانلود