تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید School Days v1.200 +فایل مود

School days نام بازی جذاب و محبوب در سبک بازی های شبیه سازی شده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرند . این بازی بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت می باشد (آفلاین) و توانسته از با بیش از 10 میلیون دانلود در سر تا سر جهان در گوگل پلی رتبه بسیار خوب و بالای 4.3 از 5.0 را برای خود دریافت کند که نشان دهنده محبوبیت و جذابیت این بازی می باشد . داستان این بازی از این قرار می باشد که یک زندان بسته شده و به جای آن یک دبیرستان با امکانات زیاد باز شده است و همان افراد در زندان به آنجا خواهند رفت و شما باید هر روز در این مدرسه حاظر باشید و سر کلاس های خود بروید تا برای حظور و غیاب باشید و درس ها را گوش دهید تا بتوانید در امتحان های روزانه این مدرسه نمره قبولی گرفته و درس های خود را یکی پس از دیگری پاس کنید . اگر به دنبال بازی جذاب و بسیار سرگرم کننده می باشید حتما این بازی بسیار محبوب و جذاب را از سایت ما به صورت رایگان و در نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و همچنین نظرات خود را با ما به استراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی School days : -بازی بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت و به صورت کاملا آفلاین -دارای گرافیک بالا و بسیار عالی بازی -بیش از ۱۰‌میلیون دانلود در جهان با رتبه 4.3 از 5.0 در گوگ پلی -دارای گیم پلی سرگرم کننده بازی -دارای داستانی جذاب و هیجان انگیز -دارای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی

School Days v1.200

The story goes that Hard Time’s prison has closed down and re-opened as a high school, but the challenge to survive and thrive remains the same! Live every hour of every day in real-time – from getting out of bed in the morning to attending a timetable full of classes, as you explore a city filled with interactive props. Picking up knowledge from each class helps you answer real questions in 10 different subjects, as you work towards the grades you need to graduate. But with over 100 fellow students walking the halls, an equally important popularity contest decides whether your days are filled with fun or fear.
Although the game is mostly free to play, you can upgrade to a “Private” education to remove ads and make the school your own – starting with a student of your own creation and saving your changes to all 10 classes as well as the teachers and civilians. Private students also benefit from a more continuous experience that never ends until you want it to. And unlike the sims with numerous micro purchases, just ONE small payment unlocks the whole game for life.
BASIC CONTROLS:
In-game tutorials explain in more depth, but the basic controls are as follows:
A = Attack (on its own to aim low, with a direction to aim high)
G = Grapple / Throw object
R = Run
P = Pick-Up / Drop (with a direction to prioritize objects, without to prioritize furniture)
T = Taunt (interact with props)
OTHER CONTROLS
– Press ATTACK and RUN together to launch a powerful attack.
– Press any button with any direction (or none) in a grapple to trigger different moves (as in Wrestling Revolution).
– Press RUN and PICK-UP together to set fire to a small object (which can then be used to set fire to a large object).
– Touch the clock or health meter to pause the game for more options.
– Tap the speech bubbles to speed through conversations.

لینک دانلود