تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Scribblenauts Unlimited v1.27 همراه با فایل مود شده و OBB بازی

Scribblenauts Unlimited یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بازی ها در سبک بازی های ماجراجویی و تفننی از استودیوی بازی سازی Warner Bros. International Enterprises می باشد که کاربزان گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . داستان این بازی ازین قرار است که یک خانواده 42 نفری هستند که تمامی آنها به ماجراجویی و هیجان علافه مند هستند و یک روز پدر این خانواده بزرگ تصمیم می گیرد تا به تمامی فرزنداش هر کدام یک هدیه بدهد و به یکی از پسرانش به نام مکسول یک دفتر خارق العاده و جادویی هدیه می دهد که هرچیزی را در آن بنویسد به واقعیت تبدیل می شود و شما به در نقش مکسول خانواده خود را وارد یک ماجراجویی بزرگومی کنید و سعیومی کنید تا در ماجراجویی خود از پس تمامی چالش های بازی بر بیایید و بازی را به جلو ببرید ، یکی از وظایف شما خوشحال کردن و راضی نگه داشتن مردم می باشد که می توانید با استفاده از دفتر جادویی خود این کار را انجام دهید . این بازی جزو بازی های فکری می باشد و شما اگر از علاقه مندان به این سبک بازی ها می باشید حتما این بازی را از سایت ما دریافت کنید . این بازی در گوگل پلی پولی می باشد و قیمت آن 4.99 دلار می باشد که شما می توانید نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی ان را به صورت رایگان از سایت نا دریافت کرده و احتیجی به خرید ان نداشته باشید و همینطور نظرات خود را در باره ی بازی برای ما ارسال کنید .برخی ویژگی های بازی Scribblenauts Unlimited : -در سبک بازی های فکری و ماجراجویی . -دارای داستانی جذاب و هیجان انگیز . -امتیاز خوب 4.4 از 5 در گوگل پلی . -دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Scribblenauts Unlimited v1.27

Challenge imagination, graffiti break problems Players summon objects and roles to solve problems. As long as the input object and the name of the role, you can call them, very simple now!
You can also modify the properties of these objects. All of these customized items can be saved for later use, so players are more motivated to create.

لینک دانلود