تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Seasons of war v6.8.10 همراه با فایل دیتای بازی

Seasons of war یا فصل جنگ نام بازی جدید در سبک بازی های استراتژی و جذاب و برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که کاربران می توانند آن را از این شایت به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه را دریافت کرده و از ان لذت ببرید . شما در این بازی فرماند دار یا امپراطور یک سرزمین به نام امپریال دور می باشید و مبنای بازی بر اساس استراتژی شما برای جنگ و ساخت سرزمین و پیشرفت آن می باشد بدین صورت که شما در ابتدا باید سرزمین خود را با امکانات کم بسازید ، برای مردم کار فراهم کنید ، مدرسه راه اندازی کنید ، اقتصاد خود را مدریت کنید و مراقب تجارت و منابع خود باشید ، وقتی سرزمین شما رو به پیشرفت رفت شما می توانید منابع خود را جمع اوری کنید و با آنها اسلحه خانه بسازید و سلاح هایی را ورست کنید ، سربازان مختلف با توانایی های متفاوت را خریداری کنید و با انها به غارت سرزمین های دیگر بروید و با استراتژی حساب شده به آنها حمله کنید و منابع آنها را غارت کنید تا بتوانید از آنها استفاده کرده و دیوار های خود را قدرتمند تر ساخته ، زمین های کشاورزی بیشتری را تشکیل دهید ، اسلحه خانه بیشتری بسازید ، سربازان بیشتری را خریداری کنید و سپس انها را ارتقاء دهید که در مواقع حمله به سرزمین شما بتوانید با دیوار های قوی جلوی انها را گرفته و با وسایل جنگی دفاعی قوی انها را نابود سازید . این بازی احتیاج به برنامخ ریزی دقیق و درست و همینطور استراتژی بسیار حساب شده خواهد داشت تا بتوانید در بازی سطح خود را بالا ببرید .برخی ویژگی های بازی Seasons of war : -بازی به صورت رایگان . -ساخت یک شهر و حکومت برای خود . -رسیدگی به کشاورزی ، اقتصاد ، اموزش پروش ، کار مردم و … -قابلیت جنگ و عارت در سرزمین های دیگر . برنامه ریزی دقیق در بازی . -دارای فایل دیتای بازی . -قابلیت ارتقاء وسایل جنگب و دفاعی .

Seasons of war v6.8.10

In this turn based strategy game you will become the Governor of a distant Imperial city! Under your wise rulership your holdings will grow and thrive.
• FREE TO PLAY
• Build a city and govern it wise to create a stable economy
• Ensure the wellbeing of your citizens by developing agriculture, education, healthcare and trade
• Allocate your workforce wisely
• Improve your civil and combat efficiency by new inventions
• Lead your army in turn-based battles against other players worldwide
• Battle the savage barbarians and conquer their castles
• Plan carefully, because months and seasons have significant effect on agriculture, trade, migration, healthcare, etc…
• Always be prepared for the good and bad events, which might happen at any time
Your people are counting on you! Will you prove worthy for the burden of rulership, or will you doom them to ruin and misery?

لینک دانلود