تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Shadow Legends Stickman Revenge v1.1.7

Shadow Legends Stickman Revenge در سبک بازی های اکشن است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . خودتان را برای یک بازی هیجان انگیز آماده کنید چرا که در این بازی می توانید به یک جنگنده قهرمان تبدیل شوید و همچنین به یک استاد شمشیر زنی . در این بازی شما بخشی از یک دنیای تاریک عالی خواهید شد و باید با بسیاری از زامبی ها ، هیولاها و دشمنان قدرتمند روبه رو شوید و تمام آن ها را یکی پس از دیگری نابود کنید . در این بازی شما دارای فرصتی برای نشان دادن مهارت های مبارزه کردن خود دارید پس این فرصت را از دست ندهید و بهترین باشید . در هر نبردی که آغاز می شود شما با یک هیولای خطرناک روبه رو می شوید که به صورت مداوم به شما حمله می کند و برای این که دشمن را شکست دهید شما هم باید با حرکات پی در پی به او حمله کنید تا بتوانید پیروز شوید . در قسمت پایین سمت راست گوشی و یا تبلت خود گزینه هایی گذاشته شده است که از آن ها برای کشتن و یا جلوگیری از کشته شدن می توانید استفاده کنید . بازی بسیار سخت است اما اگر شما بتوانید از تمام مهارت های خود استفاده کنید می توانید به قهرمان بازی تبدیل شوید . در هر مرحله از بازی خودتان را ارتقا دهید و مشکلات را برطرف کنید تا بتوانید در هر مرحله قوی تر پیش بروید . در این بازی شما وقتی برای استراحت ندارید چرا که قاتلان ، گلادیاتور ها و هیولا ها همیشه آماده هستند تا شما را از بین ببرند و پیروز شوند ولی شما نباید این فرصت را به آن ها بدهید . از جلوه های گرافیکی و صوتی بالای Shadow Legends لذت ببرید . برخی از هیولا ها ، جادوگران و تروریست ها بسیار خطرناک هستند و شما باید برای کشتن آن ها از سلاح های قوی تر استفاده کنید . اگر شما هم از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک Shadow Legends را تجربه کنید . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی هیجان انگیز را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

Shadow Legends Stickman Revenge

In each adventure battle, you’ll play the warriors who are on a journey of conquering the dark world which filled with a lot of swords, hammers, dagger weapons, skills and awesome skins .
Be ready for an exciting game, you can be a hero fighter and master the sword game .
Do you have enough brave, courage & passion to master this warriors Stickman game!Epic heroes including Ninja, Knight, Stickman, Assassin, Archer, Hammer fight in a war to defend the kingdom and clash other clans in the most epic battle royal ever .
You will be a part of an awesome dark world, have to face against many zombies, monsters and mighty opponents, you have an opportunity to show off your fighting skill as in fighting games .


★ LEGEND IN SHADOW GAMES ★
– When the battle begins, each stickman needs to fight off the dangerous monsters which are constantly attacking him .
– Whenever you want to smash and slash them, use the great controls on the right bottom side to kill or avoid getting killed .
– This is an insanely hard battle all the time but if you use multiple skills, you will have ability to make your hero more powerful .
– Try not to be hard hit by the monster and his magic legion .


★ CHALLENGE & SURVIVAL MODE OF DEATH★
– With challenge mode, you have to pass each level to the boss of the dark world. Upgrade yourself to overcome difficulties .
– With survival mode, you go through endless battles, you will not have time to stop when you start fighting. Assassins, Gladiators, Monsters are always ready to kill you.


★ BEST VISUAL DESIGN, EFFECT & GRAPHICS ★
– You will be stunned with the graphic & sound effects of Shadow Legends .
– Be a stickman hero, do some crazy powerful magic and burn the darkness world .
– Smartly utilize the controls for fighting with maximum effect!


★ UPGRADES POWERS & STRONGER ★
– Enjoy utilizing the multiple upgrades in the best rpg games .
– Some monsters, magical, assassins are extremely dangerous and you will need more powerful weapons than the starting ones .
– With the variety of characters, level, attack, defense and blood are very important to fight back the enemy .
– Some monsters are extremely dangerous and you may need a more powerful weapon .
– Upgrade your attack power, armor, blood and fight and gain the victory in each battle .

لینک دانلود