تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید SHINE – Journey Of Light v1.45

SHINE – Journey Of Light در سبک بازی های آرکید یا سر گرم کننده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و هم اکنون ما قصد داریم تا این بازی را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . شما در این بازی به سفری ماجراجویانه و هیجان انگیز که به دنیایی از نور ختم می شود می روید که دنیای نور یک دنیای زیبا و پر از عشق و دوستی می باشد ولی شما هم اکنون در تاریکی و زشتی به سر می برید و باید تلاش های زیادی بکنید و چالش های متفاوتی را بگذرانید تا به این نور برسید . Shine یا درخشش یک بازی سرگرم کننده و مفید برای تمامی سنین است که شما در آن به دنبال ماجراجویی هایی میروید و در سرزمین های متفاوت به کاوش می پردازید که به شما آرامش ذهنی را در طول بازی القا می کند و با انجام روزانه این بازی ذهن شما آرام تر می شود و از دقدقه ها دور می شوید . شما در این بازی عاطفی می توانید در 40 سطح متفاوت و در سرزمین های مختلفی بازی کنید که هر کدام از آنها ظاهر زیبا و منحصر به فرد خود را دارد . همچنین در این بازی از موسیقی های آرامش بخش و ارام استفاده شده است تا شما را تسکین دهد .قابلیت های بازی SHINE – Journey Of Light :-بازی به صورت آفلاین . -برای آرامش و تسکین ذهن . -دارای 40 سطح و فضای طراحی شده متفاوت در بازی . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی با دیگر دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی . -دارای تصاویر فوق العاده ای در طول بازی . -دارای بیش از 15 آهنگ آرامش بخش در طول بازی .

SHINE - Journey Of Light v1.45

SHINE is a unique journey through an atmospheric world of light and shadow – an epic adventure that centers around friendship.


GENTLY PACED
SHINE’s vision is to immerse players of all ages in a magical world that allows time for new discoveries. In our everyday life, where calm has become rare and all devices are fighting for our attention, SHINE invites you to take a break from stressed-out life and find peace. For all ages, SHINE is a game that does not feed on your dopamine levels.


EXPLORE AND DISCOVER
40 hand-built levels take you on a journey through stunning colorful worlds, looking for lost friends. An emotional game experience where you can discover and admire something new in each level.


LISTENING EXPERIENCE
A soundtrack to dream and linger in. The acclaimed film and TV composer Christian Maier has produced an interactive soundtrack for the game – and 3D sound technology creates a unique listening experience.


The soundtrack to SHINE is available on all streaming platforms.


· 40 hand-built levels
· Fantastic illustrations by Oliver Popp
· Exclusive soundtrack with 15 songs
· Wifi-free – playable offline everywhere

لینک دانلود