تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی اندروید SIEGE TITAN WARS v1.15.193

SIEGE: TITAN WARS نام بازی جدید با طراحی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتژی و اندروید است که کاربران دستگاه های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و در نسخه apk آن از سایت ما download.ir دانلود کرده از بازی کردن آن لذت ببرند . این بازی کاملا به صورت آنلاین می باشد و شما با دیگر کاربران این بازی در سر تا سر جهان در این بازی گرد هم می آیید و با یک دیگر به رقابت و چالش با یک دیگر می پردازید . این بازی به شما کارت هایی را اختصاص خواهد داد که شما نیروها یا سکه هایی از آنها دریافت خواهید کرد و از آنها در جنگ با دیگر افراد استفاده خواهید کرد . نیروهای این بازی افراد و حیواناتی افسانه ای و جالب مانند اژدها ، تایتان ها ، جادو هایی مختلف و … می باشد که شما به نسبت استراتژی خود در هر جنگ از آنها بهره می برید . همچنین شما در طول بازی با جمع آوری سکه ها با برد در بازی و گرفتن کارت ها می توانید نیرو های خود را تقویت کرده و لول آنها را ارتقاء دهید تا قوی تر سوند و بتوانید در نبرد هایی سخت تر سرکت کنید و حریف هایی مسکل تر را شکست دهید که به نسبت جوایز بیشتری خواهند داشت . شما می توانید در نبرد هایی 2 نفره در مقابل هم و یا نبرد های گروهی سرکت کنید که هر کدام خاصیت ها و امتیازات منحصر به فرد خود را به همراه خواهند داشت . همچنین شما در طکل بازی باید قلعه و ساختمان های دفاعی خود را گسترش دهید و آنها را ارتقاء دهید تا در مواقع حمله های دشمنان دارای نیروی بیشتری برای دفاع باشید .

برخی قابلیت های بازی SIEGE: TITAN WARS :

-بازی به صورت آنلاین .
-دارای گرافیک بالای بازی .
-قابلیت دریافت کارت در بازی .
-قابلیت ارتقاء نیرو های خود در بازی .
-مبارزه هایی به صورت دو نفره و چند نفره .
-قابلیت به اشتراک گذاری مسابقات خود با دیگر دوستان خود در گروه در بازی .

SIEGE TITAN WARS

Join the army vs. army wars of SIEGE: TITAN WARS® that take place on an epic scale! Conquer players from around the world in live PVP battles.


Collect and upgrade remarkable cards, including legendary warriors, devastating spells, and enormous Titans. Destroy your opponent’s Towers and siege their Castle in spectacular battles. Call upon Titans of legend and watch your enemies fall.


Master your strategy and climb the ranks! With nine Tiers to conquer, you will battle legends and rise to the top in SIEGE: TITAN WARS®.


FEATURES
• Battle players across the global in online multiplayer battles to claim Victory Points
• Open chests to unlock new cards, upgrade your warriors and strengthen your Titans
• Collect and level up your collection with dozens of cards
• Build the perfect deck to defeat anyone who dares meet you on the battleground
• Form a Clan to share cards and build your own SIEGE: TITAN WARS® community
• Watch your own replays or those from top players to analyze their tactics

لینک دانلود