تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی اندروید Siralim 3 v1.3.19 به همراه فایل دیتای بازی

10Siralim 3 Monster Taming RPG  در سبک بازی های نقش آفرینی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان بازی از این قرار است که نیرو های تاریک Siralim را در برگرفته است و همین باعث ظالم شدن او شده است تمام شهر های کشور را تاریکی فرا گرفته است و هر روز تعداد زیادی از مردان و زنان بیگناه در شهر اعدام می شوند تنها یک نفر می تواند در مقابل پادشاه ظالم بایستد شما باید در نقش ملکه و یا پادشاه بعدی ظاهر شوید و برای بار دیگر کشوری که توسط نیروهای تاریک در برگرفته را نجات دهید و صلح را به کشور بازگردانید . بیش از 700 نیروی متفاوت در بازی وجود دارد که هر کدام آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند شما می توانید تمام آن ها را برای خودتان جمع آوری کنید و ارتش خود را بسازید . بازی دارای 15 صحنه متفاوت است که به صورت تصادفی شما در همه ی صحنه ها قرار می گیرید و در هر کدام از آن ها شما به چالش های هیجان انگیزی کشیده می شوید . در مسیر هایی که می گذرید جواهرات و طلسم هایی وجود دارد با جمع آوری های آن ها می توانید توانایی های خود را قوی تر کنید تا در مقابله با دشمنانتان پر قدرت تر از همیشه باشید . اگر به بازی های نقش آفرینی علاقه مند هستید و دنبال یک داستان هیجان انگیز هستید بدون شک Siralim 3 می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه فایل دیتای آن به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .

برخی از امکانات بازی Siralim 3 Monster Taming RPG :

-امکان جمع آوری و پروش بیش از 700 موجود مختلف با نیرو های منحصر به فرد برای مبارزه برای شما .
-دارای 15 صحنه با داستان های متفاوت برای به چالش کشیدن شما .
-امکان جمع آوری های آیتم های ارزشمند برای بالا بردن توانایی های شما .
-به صورت آفلاین .

Siralim 3 Monster Taming RPG

Siralim 3 is the deepest monster taming RPG in existence. If you’re looking for a game with an unbelievable amount of content that will last you for hundreds (or even thousands) of hours, this is the game for you!


FEATURES
• Collect and breed over 700 different creatures to fight for you.
• Explore randomly generated dungeons with 15 unique tilesets.
• Craft artifacts and spell gems to equip your creatures for battle.
• Infinite playability – there’s not even a level cap. New features are introduced well-beyond the 100-hour mark. You’ll never run out of things to do!
• Rich end-game content, including Itherian Realms, super-bosses, arena battles, and much more!
• Asynchronous player-versus-player combat allows you to fight against other players’ creatures!
• Supports gamepads!
• Cross-platform cloud saving allows you to pick up where you left off with the desktop version of the game, or simply another mobile device.
• No paywalls, pay-to-win microtransactions, energy systems, ads, or any other BS! And no, you don’t need to be connected to the internet to play.

لینک دانلود