تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Slashy Knight v1.4.23

Slashy Knight با گرافیک سه بعدی و در سبک بازی های کارتونی برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و ارائه شده است . در این بازی شما می توانید در نقش قهرمان های مختلف بروید و ماموریت های مختلف را انجام دهید . برای مثال می توانید در نقش یک شوالیه بروید و به سرزمین های اسرار آمیز سفر کنید تا هیولا ها را شکست دهید و ماموریت خود را تمام کنید . هر کدام از شخصیت های قهرمانی که در بازی وجود دارد دارای ویژگی ها و توانایی های خاص خود هستند که شما برای شروع هر ماموریت باید توانایی های شخصیت ها را بشناسید تا بتوانید بهترین شخصیت را برای انجام ماموریت انتخاب کنید و به جنگ با هیولا ها بروید و آن ها را شکست دهید . در این بازی برای شما ماموریت های مختلفی قرار داده شده است که همانند بازی های دیگر در ابتدا بسیار آسان به نظر می رسد اما در مراحل بالا تر ماموریت ها سخت تر و مشکل تر می شوند . اگر شما از علاقه مندان به بازی های آرکید ما این بازی را به شما معرفی می کنیم پس عجله کنید و این بازی هیجان انگیز را دانلود کنید و با قوی ترین و خبیث ترین هیولا ها بجنگید و آن ها را شکست بدهید . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه این بازی را به همرا نسخه مود آن در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Slashy Knight :-امکان کشف جهان های مختلف که برخی از آن ها بسیار ساده و راحت هستند و برخی ترسناک و پر از تله های وحشتناک . -دارای گیم پلی ساده و راحت . -دارای گرافیک سه بعدی و در سبک کارتونی .

Slashy Knight

Embark on a great journey through wonderful lands, full of evil monsters to defeat and epic quests to wind up! Recruit new heroes and discover their awesome powers! Did you always dream of saving the world as a Knight, Panda Samurai or Ganderp The Blue? Now is your chance! Slashy Knight offers you a full RPG-exploration-runner experience, featuring:


* addictive, dynamic gameplay – a typical “git gud” mechanic
* convenient controls – you only need one finger to play this game, which makes it perfect in situations when the other hand is busy taking care of something else (like holding a head of an evil goblin)
* many different worlds to discover, some of them nice and comfy, some of them scary and full of dreadful traps!
* character progression – kill monsters and complete tasks to collect experience and level up!


And one last tip – be careful what you collect during the run!

لینک دانلود