تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Sniper 3D Strike Assassin Ops – Gun Shooter Game v2.2.5 + فایل مود

Sniper 3D Strike Assassin Ops – Gun Shooter Game در سبک بازی های اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Gun Shoot Game For Free برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی یکی از محبوب ترین اکشن هایی است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . در این بازی شما در نقش یک تیرانداز قرار می گیرید . در طول بازی به شما ماموریت های زیادی همچون گروگان گیری ، قتل مجرمان و … داده می شود که شما باید تمامی آن ها را به صورت کامل به پایان برسانید بعد از اتمام هر ماموریت به شما ماموریت دیگری داده می شود پس در این بازی وقتی برای استراحت نیست . اگر بتوانید ماموریتی که به شما داده شده است را به خوبی انجام دهید پاداش دریافت می کنید با جمع کردن پول هایتان در طول بازی می توانید سلاح های مد نظرتان را خریداری کنید و یا می توانید سلاح هایی که دارید را ارتقا بدهید تا قابلیت ها و قدرتشان بالاتر برود . اگر از طرفداران بازی های تک تیر انداز هستید پس بدون شک بازی Sniper 3D Strike Assassin Ops – Gun Shooter Game را از دست ندهید با گرافیک بالا و کنترل های این بازی می توانید برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب شوید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به همراه فایل مود شده به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم باشید . برخی از قابلیت های بازی Sniper 3D Strike Assassin Ops – Gun Shooter Game :-دارای بیش از 100 مرحله منحصر به فرد . -دارای انواع سلاح های متنوع . -امکان خرید سلاح های جدید و ارتقای آن ها . -دارای گرافیک فوق العاده و گیم پلی عالی . -اعتیاد آور .

Sniper 3D Strike Assassin v2.2.5

AIM and SHOOT!Download the best fps shooting game for free now to FIGHT the global war on crime to become a ULTIMATE SNIPE SHOOTER!
Get yourself a snipe rifle and start shooting against with the criminals.
Sniper 3D Strike Assassin Ops is a free fps game to pass time with great gameplay,awesome missions :
– Many environments with Ultra REALISTIC 3D graphics
– Over 100 addictive missions
– Tons of modern and customizable guns
– EASY and SIMPLE game control
– NON data usage can play everywhere
Sniper 3D Strike Assassin Ops is one of the best games for fans of FPS action ,Shooting game, gun games,lauching a furious strike on the battlefield ,war ,and any of the top games for free.
You can download and play this game by free.Please be informed that it also allows you to purchase virtual items within app and may contain third-party advertisements that may redirect you to a third-party website.

لینک دانلود