تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Streets Unlimited 3D v1.08

156Streets Unlimited 3D یک بازی هیجان انگیز و جذاب در سبک بازی های مسابقه ای و اکشن است که به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن و همچنین فایل دیتای بازی به صورت جداگانه در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در این بازی سه بعدی می توانید تجربه ای بسیار نزدیک به واقعیت را در مسابقه های ماشینی داشته باشید و از چالش های آن لذت ببرید . این بازی بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت م باشد و شما به صورت مرحله های متفاوت با دیگر ماشین ها در مسابقاتی متفاوت مانند سرعتی یا زمانی یا چند نفره مسابقه می دهید و در صورت برنده شدن امتیاز و سکه هایی را جمع می کنید و می توانید در طول بازی با استفاده از سکه های خود ماشین های جدید تری بخرید و آنها را ارتقاء دهید تا به نسبت مشکل تر شدن مسابقات بازی شما هم تقویت شوید . همچنین این بازی چالش هایی را به صورت روزانه و هفتگی برای کاربران می گذارد تا بتوانید با برنده شدن در آنها امتیاز هایی برای خود دریافت کنید و چالش های متفاوت و جذابی را تجربه کنید . این بازی دارای بیش از 25 نوع ماشین متفاوت می باشد که می توانید تا انتهای بازی تمام آنها را باز کرده و بخرید .برخی قابلیت های بازی Streets Unlimited 3D :-بازی به صورت آفلاین . -دارای بیش از 25 نوع ماشین متفاوت . -دارای چالش های روزانه و هفتگی در بازی . -قابلیت خرید و ارتقاء ماشین های خود در طول بازی . -بهبود اثرات صدا و موسیقی در ماشین های بهتر . -دارای گرافیک سه بعدی بازی . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی . -دارای فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Streets Unlimited 3D

Pure driving excitement with unlimited opportunities.
Streets Unlimited 3D allows you to race through the traffic of Central City at maximum speed, make your tires smoke at an intersection and experience mighty motor sounds when driving through tight tunnels.


Attempt to reach the highest score in Endless mode and try challenging new missions each and every day. More than 25 unique cars guarantee long driving pleasure for everyone.


Features:


• New missions daily
• Endless driving mode
• A.I. traffic NPCs
• Intersections and tunnels to challenge your skills
• More than 25 different cars with unique behaviours
• Detailled 3d environment
• Adjustable graphics quality
• Elaborate sound and music effects

لینک دانلود