تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Talking Mermaid Princess NoAds v1.24.0

Talking Mermaid Princess NoAds نام بازی جدید در سبک بازی های تفننی می باشد که برای سنین بین 5 تا 12 سال می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به همراه نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما به عمق دریاها سفر کرده و به زندگی پری دریایی وارد خواهید شد که با او به ماجراجویی های مختلف و به سرزمین های متفاوت رفته و مدتی را با او زندگی می کنید . در مسیر شما می توانید بسیاری از بازی های چالشی و جذاب را که نوع هر کدام انها متفاوت می باشد را انجام دهید و سرگرم شوید و همینطور امتیاز ها و سکه هایی را برای خود جمع آوری کنید . این بازی دارای گرافیک 3 بعدی و موسیقی هایی با صدای پیانو می باشد که به جذابیت های بازی می افزاید . همچنین شما در طول مسیر بازی انمیشن هایی را از زندگی این پری دریایی می بینید که در راه با زندگی او بیشتر آشنا شده و بازی را ادامه داده . در مسیر شما دشمنانی هستند که تلاش می کنند تا شما را فریب داده و از راه خود منحرف کنند و شما باید آنها را تشخیص داده و بی توجه به آنها از میانشان رد شوید تا بازی را ببرید و گول نخورید . همچنین چالش های پیدا کردن جفت در این بازی می باشد که شما می توانید با کمک آن مراحل ذهن خود را تقویت کرده بدین صورت که عکس هایی به شما نشان داده می شود و شما باید پس از قایم شدن آنها ، عکس های شبیه هم را باهم انتخاب کرده .-برخی قابلیت های بازی Talking Mermaid Princess NoAds :-بازی لمسی جذاب با 20 سطح متفاوت .-دارای گرافیک 3 بعدی در بازی .-دارای انیمیشن هایی در میان بازی .-دارای جوک های خنده دار در میان بازی .-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی .

Talking Mermaid Princess NoAds v1.24.0

Dive into the underwater world of the beautiful mermaid princess. Talk to the beautiful princess. She will answers with her cute voice and react to what you say or your touch.
The app contains many cool games and a lot of extra content!
Catch a glimpse of the princess’ everyday life and join her in her funny activities. Discover ancient treasures, meet her neighbors and fish friends, watch her cool acrobatic evolutions, etc. She will also get a brief visit from a lovely dolphin and dance with other mermaids.
★★★ Features: ★★★
✔ High quality 3D video graphics
✔ Cool voice interaction
✔ Jellyfish Piano
✔ Many different animations
✔ Amazing soundboard with many funny sounds: cat, rooster, scream, music, bomb, etc.
✔ Video animations of a princess and a fairy who is telling fairytales to a baby such as: The turtle and the rabbit, The Grasshopper and the cold winter etc.
Extra content:
★ Exciting touch game with 20 levels inside
★ Great numbers game
★ 1to60 game
★ Catch the girl at the house game and pay attention to the different animals that will try to deceive you. Check your high score!
★ Comics & Cartoons: We have comics involving different subjects as for example: holidays, tv, dogs, birds, other animals and many more.
★ Jokes Collection: Funny jokes divided in different categories
★ General knowledge: Do you know all the things about history, machines, biology, environment, economy, science etc.?
★ Photo Fun Functionality:
Create funny and fake images/pictures and send per mail, share pictures with Whatsapp, Twitter, Skype, another Messenger Tool or upload them to Facebook, Flickr, Dropbox etc. Upload your pics and turn yourself or your friend into a penguin, a dancing smiley, an alien, a sweet baby, a squirrel, etc.

لینک دانلود