دانلود بازی اندروید Talking Tom Gold Run v3.0.4.158

Talking Tom Gold Run یک بازی مسابقه ای بدون پایان در سبک بازی های رکوزدی و تفننی است که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در سایت ما به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . اکثر کاربران اندروید با بازی تام سخنگو اشنایی دارند و می دانند این بازی جزو یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی است . حال شما در این بازی نقش تام را دارید که باید بدوید و تا آنجایی که می توانید در راه خود سکه جمع کنید و رکورد بزنید و با دیگر افراد و دوستان خود در این بازی رقابت کنید و خود را به چالش بکشید تا بتوانید یک رکورد بالا را رقم بزنید . شما با دویدن می توانید مکان های جالب و همراه با تعقیب و گریز منحصر به فرد این بازی را تجربه کنید . همچنین شما می توانید در این بازی با برداشتن سکه ها در طول بازی مکان های جدیدی را برای بازی باز کزده و در آنها به رقابت بپردازید . شما می توانید با متصل شدن به اکانت گوگل خود سکه برای خود بخرید و پول آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید . همچنین شما می توانید این بازی را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و با آنها در رقابتی سنگین شرکت کنید که باعث چالشی تر شدن بازی برای شما می شود . پس اگر شما هم طرفدار سری بازی های تام هستید این بازی جذاب و رکوردی را هم به صورت رایگان از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی Talking Tom Gold Run : -ساخت خانه های رویایی در بازی . -قابلیت خرید سکه با اکانت گوگل خود . -قابلیت بازی به صورت آفلاین . -قابلیت به اشتراک گذاری بازی در شبکه های اجتماعی . -ارتقاء محصولات خود در بازی با استفاده از سکه ها .

Talking Tom Gold Run

You’ve been robbed! Explore this endless runner as TALKING TOM and TALKING ANGELA to chase down the robber and get your gold back! Discover new worlds, different running styles and grab boosts on the go. Running will pay off – you’ll be able to build your very own dream home from the ground up…


★ Run after the robber to recover your gold and build your dream home
★ Unlock new worlds with different runner mechanics
★ Play with Talking Tom, Talking Angela, Talking Ginger, Talking Hank and Talking Ben
★ Crack the vaults to earn secret loot and prizes


“Talking Tom Gold Run by Talking Tom and Friends”


This app contains:
– The possibility to use and connect with friends via social networks
– The option to make in-app purchases
– Alternative options to access all functionalities of the app without making any in-app purchases using real money (build progress, in-game functionalities)
– Promotion of Outfit7’s products and contextual advertising
– Items are available for different prices in virtual currency, depending on the player’s progress
– Watching videos of Outfit7’s animated characters via YouTube integration
– Links that direct customers to our websites and other Outfit7 apps

لینک دانلود