تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena v1.70 همراه با نسخه مود شده بازی

Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena نام بازی جدید و بسیار محبوب در سبک بازی های اکشن و استراتژی برای دستگاه های اندرویدی می باشد که کاربران می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی ، آن را از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . این بازی با تعداد دانلود بیش از 5 میلیون نفر در گوگل پلی توانسته است یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی باشد . این بازی بسیار پویا و سرگرم کننده می باشد و شما باید با تانک های جدید و با قابلیت ها و تکنولوژی های جدید به جنگ با دیگر گروه ها در بازی بروید . این بازی به صورت کاملا آنلاین می باشد و شما با دیگر گروه ها در زمان واقعی و در سر تا سر جهان به رقابت و چالش می پردازید . شما می توانید تانک های زیادی را با قابلیت ها و توانایی های مختلف ها را انتخاب کرده و با آنها را به نسبت استراتژی خود به جنگ بروید . گروه های این بازی 3 در مقابل 3 می باشد و شما می توانید دوستان خود را به این چالش ها دعوت کرده و با انها به رقابت های حساس و چالش بر انگیز بپردازید . همچنین این بازی تورنومنت هایی را در سطح جهانی برای کاربران قرار داده است که همگی در گروه های خود به جنگ و چالش با یک دیگر می پردازند و به گروه های سخت تر می روند و همگی رتبه بندی خواهند شد و به نفرات برتر جوایز و ارتقاء های جدیدی در بازی داده خواهد شد . شما همینطور می توانید در طول بازی و با جمع کردن امتیاز هایی در سطح بازی شما سلاج ها و تانک های جدیدی را خریداری کنید و یا آنها را ارتقاء دهید تا سطح خود را افزایش داده و به چالش های سخت تری بروید .برخی قابلیت های بازی Tanks A Lot! – Realtime Multiplayer Battle Arena :-بازی به صورت آنلاین .-رقابت در گروه های 3 در مقابل 3 نفر .-دارای گرافیک بالای بازی .-طراحی جذاب و خلاقانه بازی .-انتخاب سلاح هایی برای نوع سبک و استراتژی بازی خود .-قابلیت دعوت دوستان خود به چالش های بازی .-دارای بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی .-دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Realtime Multiplayer Battle Arena v1.70

Incredibly dynamic and fun multiplayer game. Build your tank from dozens of parts, play with your friends & dominate the arena – 3 vs 3 PVP action. Try different tactics and win. Choose a tank and join the battle! Download Now!
Tanks A Lot! features four distinct game modes:
shoot your way in a classic, adrenaline-filled Deathmatch
fight for resources in Brawl
be the last man standing in Battle Royale
play football in Tank-O-Ball, but with tanks!
Need more? No problem!
We have machine guns, artillery, napalm, tasers, railguns, plasma cannons and much, much more. Select weapons that best fit your play style!
There are shotguns for those that like to get up close and personal, lasers for tech geeks, and sniper turrets for long-distance assassins.
Defeat the enemy combat vehicles or be the last man standing in Battle Royale mode—Tanks a lot! is a fascinatingly deep experience that requires careful strategy in each lightning-fast battle
Customise your tanks and dominate the battlefield! Play Now for Free!

لینک دانلود