تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Tap Tap Dig – Idle Clicker Game v1.7.5 همراه با فایل مود شده بازی

 Tap Tap Dig – Idle Clicker Game نام بازی بسیار جذاب و هیچان انگیز در سبک بازی های شبیه سازی شده و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت مالی آن را از سایت ما دریافت کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما در این بازی نقش یک معدنچی ماهر را خواهید داشت که باید به مکان های مختلفی در جهان سفر کنید و به معدان داری بچردازید . شما باید در مکان های زیادی به کشت و گذار بپردازید تا بتوانید معدن های طلا ، نقره ، الماس و … را پیدا کرده و در آنجا به حفاری بپردازید . همچنین شما می توانید نیروها و کارگرانی را در طول بازی برای کارهای خود استخدام کرده و از آنها برای کارهای معادن خود استفاده کنید و همچنین در طول بازی کارگران و قابلیت های حفاری ، دستگاه های آن را و تجهیزات خود را با به دست آوردن سکه هایی در طول بازی خریده و یا ارتقاء دهید . شما در این بازی کاوشی بسیار جذاب ، هایجان انگیز و داستانی را برای رسیدن به اهداف خود باید طی کنید که اوقات بسیار خوب و سرگرم کننده ای را در بازی خواهید داشت . شمامی توانید با حفاری در یک معدن و پس از استخراج بعد از آن که از بازی خارج هم شوید سکه و معادن خارج شوند و شما در حالت هایی که در بازی حظور ندارید هم پول را در بیاورید .برخی ویژگی های بازی  Tap Tap Dig – Idle Clicker Game :-قابلیت حفاری و کشف معادن طلا ، نقره ، الماس و …-قابلیت خرید 12 کارگر برای خود در طول بازی .-قابلیت ارتقاء کارگران ، تجهیزات و خود معدن چی در طول بازی .-قابلیت جمع آوری سکه ها حتی مواقعی که در بازی نیستید .-پاداش های ماهیانه از طرف بازی .-قابلیت به اشتراک گذاری سطح بازی خود با دیگران در شبکه های اجتماعی . 

Tap Tap Dig – Idle Clicker Game v1.7.5

If you enjoy clicker games, Tap Tap Dig is perfect for you! Tap Tap Dig is an incremental idle clicker game that lets you take control of a miner and dig deep into the planet’s core! Just start clicking to mine. Bring along special mining helpers, collect coins, diamonds, and more! Upgrade your miner and helpers to increase your DPS and reach uncharted depths.
Digging for gold has never been more exciting! Tap to start, then upgrade your helpers and hire benefactors to help you dig deeper, faster. Unlock a pirate helper, construction slime, a miniature black hole and more! Still not strong enough? Collect fossils and trigger a Big Bang to boost your digging power even further!
Download now and start digging for gold in one of the most addicting incremental idle clicker games! How far can you dig?
TAP TAP DIG FEATURES
Idle Clicker Gameplay
● Tap: Swing your pick-axe!
● Tap: Squish earthworms and earn diamonds!
● Dig: Earn coins and fossils!
Incremental Upgrades
● Collect 12 helpers to dig for you!
● Hire benefactors to unlock unique bonuses
● Evolve your digging strategy! Unlock special mysterious benefactors to lend a helping hand, fin, or claw!

لینک دانلود