دانلود بازی اندروید The Dead Zone v1.65

The Dead Zone یک بازی  چذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و بقاء است که همراه با دیتای بازی در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی شما را در فضایی ترسناک و دلهوره آور است که در آخر زمان قرار دارید و  پس از مرگ و میر بسیار شما زنده ماندید و جزو باقی مانده ها هستید و باید زنده بمانید .  شما با دوستتان در یک فضای تاریک و دخمه ای با رآکتور های ترسناک هستید و با دوست خود برای فرار از آن زیر زمین در ناکجا آباد برنامه ریزی می کنید و سپس از آنجا فرار خواهید کرد . بعد از فرار شما در شهری همراه با مرده ها و جسد های بسیاری رو به رو خواهید شد و در راه خود باید خود را قوی سازید و اسلحه ها ، غذا ، مهمات و … برای زنده ماندن داشته باشید . شما باید با زامبی هایی که در شهر رو به رو می شوید بجنگید و آنها را بکشید تا بتوانید به زندگی خودتان و بقای بشریت ادامه دهید . این بازی با گرافیک بالا و داستانی جذاب فضایی ترسناک و خوف آور را برای شما رقم خواهد زد که باعت هیجان بسیار زیاد بازی خواهد شد . شما یک سفر طولانی را در این بازی پیش رو خواهید داشت و باید در این مسیر خودتان را برای بسیاری اتفاق های ترسناک آماده کنید .قابلیت های بازی The Dead Zone :-بدون تبلیغات اضفافی و در طول بازی .-دارای فیلم های حاوی داستان بازی در طول بازی .-دارای موزیک و گرافیک خوب به نسبت بازی .

The Dead Zone

Attention! The rating of our project is reduced due to problems with the launch on new devices(Android 8.0+)Problem is fixed!!!
The Dead Zone 2-post-apocalyptic quest on PC and Android!The game’s story tells about two comrades who survived in the bowels of a closed reactor. After a month of heavy stay in the underground wilderness, suddenly the heroes open unknown anomaly-teleport, which scatters friends on different edges of the zone. The main character, Stalker named “Raven”, goes on a long journey in search of his friend, faced with the dangers of various kinds.


NO RESTRICTION


Play without ads and without in-game purchases. The game contains a full storyline that accompanies the player with cinematic scenes and lots of voiced dialogues.


DIFFERENT GAMEPLAY


You have to go through bloodthirsty zombies, explore unusual anomalies, face crazy people and traitors!


WELL-DELIVERED STORYLINE


Come on through the game, listening to the live story of the protagonist, watching the story videos, introducing the player to the course of things.

لینک دانلود