تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Quest v10.0.2

The Quest یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن و همینطور قایل جدای دیتای بازی در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی در سبک بازی های Open wold یا جهان باز است . داستان این بازی از آنجایی شروع می شود که شما در کشوری با پادشاهی مورانس زندگی می کنید و در آنجا برای این حکومت مشکلاتی به وجود آمده است و فرمانده فریمور اخیرا در آنجا گم شده است و دشمنان او را در مکانی به اسم جزیره تاریک برده اند . پیش بینی کنندگان در این حکومت سایه ای تاریک و خشمگین را بر روی حکومت می بینند که نشانه از دشمنان خبیثی که می خواهند با این حکومت بجنگند می دهد . شما در شروع بازی می توانید از میان 5 مهارت مختلفی مانند مهارت در سلاح  ، مهارت در زره و … که می توانید داشته باشید انخاب کنید و بازی را با دشمنان این پادشاهی شروع کنید . شما در طول بازی در مکان های مختلفی مانند  شهرستانها و بیابان کوه ها، غارها، دریاچه ها و جنگل های پر از رمز و جادویی را تجربه خواهید کرد . شما در این بازی باید با تمانمی این دشمن ها بچنگید و آن ها را در هر مکان و زمانی که وجود دارد نابود سازید و در طول بازی مهارت های جدید را بیاموزید و حود و سلاح های خود را تقویت کنید تا به نسبت سخت تر شدن دشمنانتان شما هم تقویت شوید و به پیروزی در بازی برسید .قابلیت های کلیدی بازی The Quest :-دارای داستانی جذاب ، طولانی و هیجان انگیز .-بازی جهان باز یا Open world .-دارای مکان های جالب و جذابی در طول بازی .-دارای گرافیک و صدا گذاری عالی بازی .-همراه با نسخه مود شده و دیتای بازی به صورت جداگانه و کاملا رایگان .

The Quest

The Quest is a beautifully hand-drawn open world role playing game with old school grid-based movement and turn based combat.


In the kingdom of Monares trouble is brewing. The governor of Freymore is missing and the island is in tumult. The mages all prophesy a dark shadow looming over the safety of the kingdom. As an Agent of the king, it’s your job to find out what is happening and avert any danger.


Choose from five customizable races and an array of skills, weapons, armor and enchantments, and explore a huge world of four cities and a wilderness of mountains, caves, lakes and forests – full of mystery, magic and intriguing challenges. Meet the many inhabitants, each with its own agenda and attitude towards your character. Some will be helpful, some greedy or lascivious or just plain mean. You will have many choices, including some that may place you against the law, along your way to the dramatic ending of your own choosing.


Key Features:


– Pursue a long and dramatic main story and solve many optional side quests.
– Create a highly customizable character and cast dazzling spells, enchant powerful items, concoct potent potions and persuade people to further your goals.
– Discover an open world with interesting locales, day/night cycle, weather, fascinating people, dangerous creatures, readable books, pick-able locks, repairable items, houses that can be broken into, dungeons, traps and much more.
– Play an absorbing card game with three different decks, accessible at the inns.

لینک دانلود