تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Sun: Origin v1.5.0 همراه با فایل مود شده و فایل دیتای بازی

The Sun: Origin در سبک بازی های اکنش است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان بازی از این قرار است که در سال 2050 خورشید طی یک فاجعه توده ای از بار انرژی را به فضا پرتاب می کند و یکباره این موج عظیمی از انرژی با قدرت زیادش تمدن ما را به سمت هرج و مرج فرو می برد و قرن ها ادامه دارد . اگر چه که در طی سالیان طولانی داشمندان و جامعه علمی این اتفاق ناگوار را پیش بینی کرده بودند ولی هشدار های آن ها توسط رهبران جهانی مورد تائید قرار نگرفت چرا که نگرانی های رهبران جهان در رابطه با پرداختن به مسائل کوچک تر بود . در هنگامی که توده عظیم انرژی با زمین برخورد کرد انگار که طوفان ذرات رادیو اکتیو همه جا را پخش کرد و مه سرطان زایی را به وجود آورد . به یک باره همه ی افراد جهان از جوان و پیر گرفته تا غنی و فقیر همگی باهم برابر شدند دیگر کسی بر دیگری ارجعیت نداشت چرا که همه در پایان می میرند . تنها کسانی که از این موضوع باخبر بودند که خودشان را در پناهگاه ها پنهان کرده بودند ولی دیری نگذشت که همه ی آن ها مجبور به بیرون آمدن از پناهگاه شدند . زمانی که از پناهگاه بیرون آمدند تازه توانستند دنیایی از ویرانی و هرج و مرج را ببینند . چندین منطقه که هنوز آپ و خاک سالم برای پرورش داشتند نیز توسط جنگ سالاران بیرحم گرفته شدند و ارتش هایشان را در آن مکان ها استقرار دادند . در این جهان یک جنگو به اسم Raven ظهور کرد او تنها کسی است که می تواند مردم را از این هرج و مرج و ویرانگی نجات دهد او کسی است که بعد ها در تاریخ از او به عنوان یک قهرمان افسانه ای یاد می شود . شما در نقش Raven هستید که باید مردم را از ویرانگی نجات دهید مدیریت منابع کمیاب مانند مهمات ، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی از وظایف شما است که باید مردم را از هر گونه خطری حفظ کنید و تنها هدف شما این است . اگر به این بازی جذاب علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

The Sun: Origin v1.5.0

In the year 2050, the sun unleashed a catastrophic surge of energy into space, a wave of power that would plunge our civilization into chaos for centuries. Though predicted for years by the scientific community, their warnings were ignored by the world leaders that instead squabbled over petty territorial concerns.
When the wave of energy struck the earth, a storm of radioactive particles blanketed the atmosphere in a deadly, carcinogenic fog. The fog killed indiscriminately … the young, old, rich and poor all fell in equal measure. Only those that had heeded the warnings and taken shelter in abandoned bunkers were spared.
When their supplies eventually ran out and these communities were forced to emerge from their shelters, they saw a new world of desolation and chaos. A world in which the laws of civilization had been replaced by the law of the gun. The few areas that still had clean water and arable land were held by ruthless warlords and their armies.
It was in this world that a warrior known only as Raven would emerge. A warrior that would save his people by bending the wasteland to his will. A warrior that would one day become a legend.
– Explore a merciless wasteland in an immersive, first-person view.
– Manage scarce resources such as ammunition, food and medical supplies.
– Brave the dangers of the Wasteland and face off against humans, rabid hounds, ghouls and raiders.

لینک دانلود