تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Tiger v1.6.2v همراه با نسخه مود شده

The Tiger نام بازی هیجان انگیز و در سبکی متفاوت می باشد که در سبک بازی های نقش آفرینی و سرگرم کننده است که کاربزان عزیز می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و از بازب کردن آن لذت ببرند . شما در این بازی می توانید جنگل را در نقش یک ببر قدرتمند کاوش کنید و در آن برای شکار و بقاء خود و بچه های خود بجنگید . شما بهید در کشتن حیوانات دیگر چه دشمن و چه به عنوان غذای خود مهارت زیادی پیدا کنید و بتوانید با سرعت زیاد و قبل از فرار آنها بتوانید آنها را از پای در آورید . همچنین شما در طول بازب می توانید قدرت و توانایی های خود را ارتقاء دهید و به جنگ های بزرگتری بروید و برنده آنها باشید . همچنین این بازی بک بازی آنلاین می باشد و شما مانند بقیه افراد دیگر در جهان ببر خود را خواهید داشت و آن را می سازید و می توانید با دیگر ببر های دیگر در جهان که یک تفر واقعی مانند شما آن را در اختیار دارد هم پیمان شوید و با یکدیگر به جنگ با دشمنان خود و دیگر ببر هایی که دشمنان شما هستند بروید و همینطور می توانید با دوستان خود در بازی چت کنید و با یکدیگر استراتژی های خود را هماهنگ کنید . این بازی دارای گرافیک سه بعدی یا 3D خیره کننده و جذابی می باشد . دارای محیطی خلاقانه و با جزییات بسیار دقیقی در طراحی همراه خواهد بود که به هسجان آن برای شما می افزاید . همینطور شما در این بازی می توانید آزادانه برای سبک گیم پلی ببر خود انتخاب داشته باید و شخصبت آن را ان طور که می خواهید بسازید و یک بازی جهان باز را تجربه کنید .

برخی ویژگی های بازی The Tiger :

-بازی به صورت آنلاین .
-قابلیت ساخت ببر خود .
-قابلیت انتخاب شخصیت ببر خود .
-دارای محیطی زیبا و با طراحی دقیق .
-داراب حیوانات واقعی .
-توسعه شخصیت و ارتقاء ان در طول بازی .
-قابلیت شکار چند نفره و تک نفره .
-دیدار با ببر های دیگر در زمان واقعی حظور آنها و چت کردن با فردی که آن را ساخته است .
-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی .
-دارای جنگ های سخت و چالشی در بازی .

the tiger v1.6.2 android

Explore the wild jungle as a powerful tiger! This visually stunning RPG will let you develop your character and upgrade your skills to become the strongest cat out there. Try your skills in one of two modes: CO-OP or PVP – everything in Online Real-Time Multiplayer. Play with people from all over the World!
Online Real-Time Multiplayer RPG
Stunning 3D graphics
Beautiful environment
Realistic animals
Character development and upgrades
Cooperative multiplayer hunting and PVP Battle Arena modes
Smooth performance
ONLINE MULTIPLAYER SIMULATOR
Meet other tigers in real time and conquer the jungles and forests! With them or against them – it’s up to you, but you’re never alone in the wilderness. Join players from all around the World!
CHARACTER CUSTOMIZATION
Create your own tiger! Choose your favorite – the Asian Tiger? White Tiger? Or maybe the rare Gold Tiger? Whichever reflects your character the best – it’s all up to you!
RPG SYSTEM
Decide which attributes to develop and which skills to upgrade to become the strongest out there! Choose wisely, because you’re the king of your own destiny!

لینک دانلود