تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید The Witcher Adventure Game

بازی اندروید The Witcher Adventure Game پیش از این برای کامپیوتر و کنسول ها منتشر شده بود و به تازگی نسخه اندروید آن در گوگل پلی قرار گرفته است و ما این بازی را به همراه دیتا برای دانلود قرار دادیم ، در این بازی شما در جهانی تیره و تاریک قرار دارید و برای حفظ لقب خود باید تمام تلاش خود را بکنید ، در این بازی به شما لقب قاتل هیولا داده شده است و شما با تمام تلاش خود باید با موجودات شیطانی و سیاهی ها بجنگید . شما برای پیشروی در دنیای بازی The Witcher Adventure Game باید انواع ماموریت ها مثل شکار حیوانات ، ماموریت های سیاسی ، متوقف کردن شورش ها و غیره را انجام دهید . در این بازی شما می توانید چهار شخصیت مختلف با نام های قاتل هیولا ، تریس مریگلد ، میسیسیپی ، عفریته حیله گر را انتخاب و با آنها به بازی بپردازید که هر کدام از آنها قدرت های خاص خود را دارند .

ویژگی های بازی The Witcher Adventure Game :

– این بازی برگرفته شده از سری بازی های ویدیوئی ویتچر می باشد .

– نسخه اندروید این بازی همانند نسخه های کنسول و کامپیوتر آن از هوش مصنوعی بالایی بر خوردار است

– دارای قوانین ساده و فیزیک بی نظیر

– وجود چهار شخصیت مختلف با ویژگی های مختلف

– بیش از ۲۲۸ کارت و ۳۰ هیولا

تصاویری از محیط بازی The Witcher Adventure Game

دانلود بازی اندروید The Witcher Adventure Game The.Witcher.Adventure.Game.Android.2.www.Download.ir The.Witcher.Adventure.Game.Android.3.www.Download.ir The.Witcher.Adventure.Game.Android.4.www.Download.ir The.Witcher.Adventure.Game.Android.5.www.Download.ir

A board game-based adventure experience, Witcher Adventure Game takes players on a journey across the world of The Witcher as they assume the roles of four beloved characters from the books and computer games: Geralt of Rivia, monster slayer; Dandelion, roguish bard; Triss Merigold, cunning sorceress; and Yarpen Zigrin, dwarven warrior. A variety of quests invite players to hunt monsters, earn gold on dangerous missions, and interact with the characters they meet in a web of alliances and treachery.

دانلود بازی اندروید The Witcher Adventure Game با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود