تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ticket to Ride v2.6.1 همراه با فایل مود شده و دیتای بازی

Ticket to Ride در سبک بازی های تخته ای است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی بسیار آسان برای یادگیری است در کمتر از یک دقیقه شما می توانید همه چیز را یاد بگیرید و استاد خودتان شوید . به Ticket to Ride خوش آمدید در این بازی شما می توانید به بیش از 48 میلیون بازی به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید و همچنین در هر 4 ثانیه یک بازی جدید آغاز می شود که شما می توانید در آن شرکت کنید . یکی دیگر از ویژگی های این بازی جذاب این است که شما نتنها می توانید به صورت تک نفره از این بازی لذت ببرید بلکه می توانید به صورت چند نفره همرا با دوستان خود و یا کاربران دیگر بازی به صورت همزمان بازی کنید و از رقابت هیجان انگیز آن لذت ببرید . این بازی دارای پلت فرم هیجان انگیزی است که باعث می شود بازیکنان به یک رابط کاربری جدید دست پیدا کنند که بسیار هیجان انگیز و چالشی است . قابلیت های جدید اجتماعی به این بازی اضافه شده است که شما می توانید لحظات هیجان انگیز و یا نقشه های جدیدتان را با دوستان و یا بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارید . اگر از طرفداران بازی های تخته ای و یک استراتژی قوی هستید پس بدون شک Ticket to Ride را انتخاب کنید چرا که یکی از بهترین بازی های تخته ای است . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن و فایل دیتای بازی بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Ticket to Ride :-امکان بازی آنلاین (WiFi، 3G، 4G) در مقابل سایر بازیگران اندروید ، آیفون ، اپل ، لینوکس ، مک و رایانه . -امکان بازی انفرادی در برابر 4 بازیکن AI . -امکان دسترسی به نقشه های اضافی اروپا ، سوئیس ، ایالات متحده آمریکا 1910 ، افسانه های آسیا و هند برای خرید عنوان خرید . -امکان دسترسی به یادداشت های Conceptual In-Game Conductor برای کمک به شما در مدیریت تمام نقشه ها .

Ticket to Ride v2.6.1

BEST-SELLING BOARD GAME NOW AVAILABLE WITH A NEW CROSS-PLATFORM MULTIPLAYER MODE AND BRAND NEW VERTICAL MAP: INDIA
The official adaptation of Days of Wonder’s best-selling train board game, Ticket to Ride takes less than one minute to learn but a lifetime to master. Over 48 million games played online and a new game starting every 4 seconds on average! In addition to the exciting cross-platform asynchronous multiplayer mode, players will enjoy a new intuitive user interface, new social media capabilities to share exciting moments, and the brand new India map, the first vertical map to be available on Ticket to Ride.
**Pocket Gamer: 9/10 with Gold Award – “A fantastic adaptation of an excellent board game, and a must-buy for strategy fans”.
Main features
• Alan R. Moon’s official Ticket to Ride maps with original artwork in full high resolution
• Online Play (WiFi, 3G, 4G) against other Android, iPhone, iPad, Linux, Mac and PC gamers
• An unparalleled online player community with tens of thousands of live opponents
• Solo play against up to 4 AI players
• Pass-and-Play with up to 4 live opponents
• Additional maps of Europe, Switzerland, USA 1910, Legendary Asia and India available as in-app purchases
• Detailed, interactive turn-by-turn, in-game tutorial
• Contextual in-game Conductor’s Notes to help you master all the maps
• True cross-platform: players can challenge on other platforms including Steam PC and Mac, Linux, Android, iPhone, and iPad
• Online and offline Hall of Fame

لینک دانلود