تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Toy Blast v5792

Toy Blast در سبک بازی های پازل و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما قصد داریم تا این بازی را به حضور شما معرفی کنیم . در این بازی اسباب بازی هایی در زیر بلوک ها هستند که شما باید با حذف کردن بلوک های مشابه اسباب بازی ها را از زیر آن ها خارج کنید . اما همه بازی فقط این نیست! در سطح های بالاتر از بازی مشکل تر و سخت تر می شور چرا که تعداد حرکت بلوک ها محدود است و برای مرحله های بالاتر از بازی شما می بایست از فکر خود بیشتر استفاده کنید تا بتوانید از آن مرحله ها عبور کنید و به مراحل بالاتر بروید . این بازی از دسته بازی های اعتیاد آور است که به راحتی می تواند شما را برای چندین ساعت بر روی زمین میخکوب کند . این بازی سرگرم کننده در هر مرحله شما را به چالش های فکری دعوت می کند و هر چه به مراحل بالاتر صعود می کنید پازل های سخت تری پیش روی شما است و شمل باید وقت بیشتری برای حل کردن آن ها بگذارید . این بازی از گرافیک فوق العاده بالایی برخوردار است که بازی با آن را جذاب تر می کند و همچنین از صداگذاری منحصر به فردی برخوردار است . اگر از علاقه مندان بازی های پازل هستید و دنبال یک بازی سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود هستیر بدون شک Toy Blast را تجربه کنید و از آن لذت ببرید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی هیجان انگیز را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Toy Blast :-گرافیک خیره کننده و گیم پلی منحصر به فرد . -آسان و سرگرم کننده برای بازی . -پشتیبانی از گرافیک منحصر به فرد و صداگذاری فوق العاده .

Toy Blast

The ultimate matching puzzle game with unique magic powers and boosts!


Join the fun world of Amy and help collect her precious toys!


Match two or more blocks of the same color to clear the level and collect the toys from where they stuck. But be careful! It is not that easy to save all the toys while your moves are limited! Your talent in solving puzzles will be your best tool while playing this super addictive game. No more crushing candies, breaking diamonds, crunching cookies or farming. Bust the blocks and enjoy this colorful adventure!


Discover Amy’s world to make her smile. Play with the sweetest toys that will drag you to Amy’s enjoyable world. Crunch all the same colored cubes by using various boosters such as brick-busting blasts, rechargeable power-ups and many more!


Toy Blast Features:


● Stunning graphics and unique gameplay
● All kinds of cutest toys; cars, rockets, dolls, stuffed animals and many more…
● So many levels with exciting puzzles
● Numerous boosters along the way to help Amy; vacuums, drills, buckets, paintbrushes, tnts, rotors and so on…
● Spectacular rewards and extra bonuses unlocked after levels passed
● Easy and fun to play but challenging to master
● Facebook Leaderboards to compete with your friends and competitors!

لینک دانلود