تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Trailer Park Boys v1.13.1 به همراه فایل مود شده بازی

Trailer Park Boys: Greasy Money نام بازی محبوب و سرگزم کننده در سبک بازی های شبیه سازی شده و زامبی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از این سایت به صورات رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و از آن لدت ببرند . این بازی بر اساس یک انیمیشن به همین نام می باشد که بسیار محبوب بوده و دارای داستانی جالب می باشد . شما به همراه دوست خود در شهر زامبی ها زندگی خواهید کرد و شما یک فرد بیکار می باشید که باید در شهر قدر بزنید و هر چالش و کاری را که به شما می سپارند را انجام دهید تا پول و امتیازی را برای خود جمع کنید . هر چالش دارای مشخصات متفاوتی می باشد که شما باید این مینی بازی های سرگرم کننده را انجام دهید و پس از گذراندن چند مرحله به مرحله boss می رسید که بسیار چالشی تر و سخت تر از دیگر مراحل بازی می باشد و همینطور دارای امتیاز بالا تری می باشد . این بازی با گیم پلی ساده و اعتیاد اور و با گرافیکی انیمیشنی مناسب برای تمامی سنین بوده و می تواند شما را ساعت ها همراه با خنده سرگرم کند پس حتما این بازی جذاب را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .برخی ویژگی های بازی Trailer Park Boys: Greasy Money : -بازی به صورت افلاین . -مناسب برای تمامی سنین . -دارای گیم پلی اعتیاد اور بازی . -دارای گرافیکی انیمیشنی . -قابلیت به استراک گذاری بازی با دوستان خود در اکانت فیس بوک خود . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -برگرفته از انیمیشنی به همین نام .

Trailer Park Boys

Every Thursday in October starting on the 12th is a new, Halloween-themed Live Event! Can you stop the Walker Zombleys?


Join the Trailer Park Boys’ Bubbles, Ricky and Julian on an adventure to run Sunnyvale. Let’s Go Boys!


Based on the hit comedy TV show, Trailer Park Boys: Greasy Money is an idle game where you manage businesses in the Sunnyvale trailer park.


Upgrade businesses, get customers and make greasy money! Collect cards, liquors, hash and cash to complete challenges. Complete challenges and bust open trunks. Enter boss fights, get thrown in jail each season and restart your park stronger than before!


NEW! FACEBOOK FRIENDS – Keep your friends close but get your enemies toaster!


NEVER ENDING FUN – New seasons are always being added!


ALL NEW LIVE EVENTS – Join time-limited events to unlock EPIC characters!
MAKE GREASY MONEY – Manage Sunnyvale’s businesses; from a gas station to a casino.
IDLE FUN – Too lazy to work? We get it. Hire workers to automate!
CHARACTER CARDS – Unlock and collect character cards to increase profits.
DECENT! – Follow along with the story through comedic cutscenes.
BOSS FIGHTS! – Tap fast to battle through boss fights.
JAIL IS AWESOME – After each season, you get arrested!


It’s not rocket appliances. Download this app game on your brain phone. Smokes, let’s go!

لینک دانلود