تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Tribes Age Rise of Caveman v1.2.10

Tribes Age Rise of Caveman نام یک بازی هیجان انگیز و جدید در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که همراه با دیتای بازی به صورت جداگانه در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما در دوره ماقبل تاریخ هستید که به صورت قبیله ای هستید . در اینجا شما باید برای بقای خود ابتکار به خرج دهید و برای غذای خود روزانه به شکار بروید و منابعی مانند طلا و انرژی را استخراج کنید و با استفاده از آن ها امکانات و وسایل خود را ارتقاء دهید و از آنجایی که بازی به صورت کاملا آنلاین می باشد می توانید دیگر افراد را در قبیله های متفاوت پیدا کرده و با آنها مبادله داسته باشید و در مواقع جنگ به کمک یک دیگر بروید و بازی جذاب تر و هیجان انگیز تری را تجربه کنید . شما در بازی دارای 16 نوع مبارز و افراد جنگجوی متفاوت با قابلیت های مختلف هستید که با استراتژی های خود باید در مواقع درست ار آنها استفاده کنید . همچنین شما می توانید با برقراری ارتباط با دیگر قبایل با انها چت کنید و استراتژی و تفکرات یک دیگر را برای هم به اشتراک بگذارید که دلیلی برای چالشی تر شدن بازی می شود و شما می توانید پس از جلب اعتماد در قبیله خود و قبایل دیگر همراه دوستانتان و همینطور موفق بودن در بازی به عنوان لیدر یا سر گروه این قبایل انتخاب شوید که دسترسی شما برای کنترل این گروه های از بقیه افراد بیشتر می باشد . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های استراتژی و ساخت قلعه و حمله های جمعی هستید حتما این بازی هیجان انگیز را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با دیتای بازی به صورت فایل جداگانه دانلود کنید و از آن لذت ببرید و همچنین نظرات خود را در باره ی بازی برای ما ارسال کنید .برخی قابلیت های بازی Tribes Age Rise of Caveman : -بازی به صورت آنلاین . -دارای گرافیک بالای بازی . -قابلیت ارتباط با دیگر افراد دنیا در بازی به صورت آنلاین . -دارای فایل دیتای بازی . -بدون تبلیغات در بازی .

Tribes Age Rise of Caveman

Tribes Age is a FREE MMO strategy game. Here you can experience the most primitive, funny hunting and battles! Find your clan mates, and start your prehistoric life in the uncivilized world!


Game Features:


The Most Exciting Tribal Warfare


-Outposts can be freely built in anywhere, getting stronger is a simple way to against resistant.
-Seamless zooming makes it easy to navigate in the world!
-Players in every country can fight against each other simultaneously. Try to make reliable friends, and protect your honors altogether!


Various & Funny Troop Collocations


-Default Troop Types: Warrior, Beastmaster, Shaman and Demolisher. Every type of troop has its unique talents, yet yield certain weak points.
-16 unique types of troops in total! Try various combinations to optimize your battle strategy timely.
-You can feed giant dinosaurs to protect your tribe, the dinosaurs will be your strong backup in future battles.


Unique & Outstanding Gameplay
-Collect unique heroes, utilize their talents in PvP battles as well as exploring the world.
– Each hero has its unique skill and ways of attack, they can learn from each other when grouped in certain combinations. eventually, it makes weak overcoming the strong possible.


Create Your Own Clan
-Join a clan or create your own, share your thoughts, ideas and help each other.
-Hunt together; defeat prehistoric monsters for sweet rewards!
-Call up the clan members, initiate epic wars and conquer the Wonder to become the great chief of the Tribes Age!

لینک دانلود