تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Uciana v1897

Uciana در سبک بازی های استراتژیک است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و ارائه شده است . در این بازی شما می توانید امپراطوری خود را در کهکشان بسازید و آن را اداره کنید . شما باید تصمیم بگیرید که چگونه منابع امپراتوری را بین تحقیقات ، کشاورزی و تولید با توجه به موقعیت شما در کهکشان مدیریت کنید . شما باید به کشف فناوری های جدید و دیگر نژاد های بیگانه بپردازید و امپراطوری خود را گسترش دهید . شما می توانید به یکی از قدرت های کهکشان تبدیل شوید و باید در طول رسیدن به آن بودجه خود را صرف گسترش امپراطوری خود بکنید و ناوگان های نظامی خود را قدرتمند تر کنید . همچنین باید ناوگان نظامی خود را در طول بازی بزرگ تر کنید تا بتوانید شکست ناپذیر شوید . مبارزه های شما به صورت نوبتی است که در آن شما می توانید در هر مبارزه از هر یک از کشتی های خود استفاده کنید و با سلاح های مختلف ناوگان دفاعی خود را قدرتمند تر کنید . در هر مبارزه شما باید از استراتژی های خوب خود استفاده کنید و برای شکست دادن و از بین بردن مخالفان خود برنامه ریزی کنید و از تاکنیک های دفاعی خود استفاده کنید . برای تبدیل شدن به قدرت کهکشان شما باید کشتی های خالی را در بین ستارگان پیدا کنید و هر چیزی که در کهکشان هست را از آن خود کنید و در کنار آن بتوانید تمام فعالیت های امپراطوری خود را مدیریت کنید و برای مبارزه با دشمنان آماده باشید .این بازی دارای گرافیک عالی و گیم پلی فوق العاده ای است . اگر شما از طرفداران بازی های استراتژیک هستید و به بازی Uciana علاقه پیدا کرده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود آن در سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و از تجربه بازی با آن لذت ببرید .

Uciana

Build your own space faring empire in this true 4X mobile game. Discover new technologies, other alien races, derelict ships and much more as you spread your Empire to the Stars. The galaxy maps and star systems are procedurally generated, so with every game there will be something new to discover.


You’ll have to decide how to manage your Empire’s resources between research, farming, and production, depending on your situation in the galaxy.


Do you focus on building up your current systems with more buildings, star ports, or defenses? Or do you continue expanding, building instead of Fleet of ships to defend your growing Empire?


Uciana features detailed turn-based ship-to-ship combat. In which you can customize the load out of each of your ships, with different weapons, defenses and other components. You’ll have to use good strategies and planning to best your opponents in combat.


This game has been a dream of ours for many years. We will continue to improve the game play with adding content, balancing, improving the AI, and much more in the months to come.

لینک دانلود