تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ultimate Robot Fighting v1.4.129

به روز رسانی :

1399/05/26 نسخه v1.4.129 اضافه شد .

Ultimate Robot Fighting

یا نبرد سهمگین ربات ها نام بازی هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و مبارزه ای می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی و فایل دیتای آن را از این سایت به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما در بازی باید گروهی از ربات های را برای خود ساخته و طراحی کنید و سپس به جنگ با دیگر ربات ها بپردازید و با آنها مبارزه کنید . شما می توانید از حرکات ساده تا خرکات رزمی و ترکیبی استفاده کرده و بر دشمن خود غالب شوید . در این بازی شما کارت هایی از ربات ها را دریافت خواهید کرد و همچنین در طول بازی سکه هایی را در مسابقات جمع اوری کنید و کارت های خود را ارتقاء دهید تا بتوانید سطح خود را در بازی افزایش داده و به نبرد های چالشی تری بروید . همچنین سری مسابقاتی برای مبارزه گروهی 3 در مقابل 3 ربات هیتند که از هیجان و جذابیت زیادی برخوردار هستند . این بازی با میلیون ها دانلود توانسته است ربته بالا و 4.4 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده که نشان از طراحی قوی بازی می باشد .برخی قابلیت های بازی

Ultimate Robot Fighting :

-بازی در سبک اکشن و مبارزه ای .-دارای گرافیک بالا و خوب بازی .-مناسب برای اندروید های نسخه 4.0.3 به بالا .-همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .-همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .-قابلیت ارتقاء کارت های خود در بازی .-قابلیت شرکت در نبرد های 3 در مقابل 3 .
نام: Ultimate Robot Fighting
حجم فایل: 53+53+188 مگابایت
شرکت سازنده: Reliance Big Entertainment
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v1.4.129
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.2 به بالا

Ultimate Robot Fighting - v1.4.129

Embark on the ultimate action journey of Robot fighting as you build an epic roster of powerful, battle hungry and larger than life robots! Enter the arena of touch based 3v3 combat with ULTIMATE ROBOT FIGHTING a free-to-play card collectible game.
Build an awesome team of sentient robots, unleash unique and devastating moves, upgrade and level up your mean machines and reign supreme as a god of steel in the battle arenas!

لینک دانلود