تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Unblock Me v1.6.0.9

Unblock Me در سبک بازی های پازل است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی جذاب و هیجان انگیز را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . در بسیاری از مدارس از برای کمک به بهبود دانش آموزان با تحصیلات خود در کلاسها استفاده شده است. Unblock Me می تواند به شما کمک کند که مغز خود را تمرین و به طور ذهنی شما را روزانه اداره کند. این بازی یکی از بهترین بازی های رایگان برای 4 سال بوده است و دسته ای از بازی های پازل Unblock را ایجاد کرده اند که در ادامه به آن ها می پردازیم. این بازی پازل هم برای بچه ها و هم بزرگسالان مناسب است در صورتی این بازی برای تمام سنین می تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد . بازی از 2 حالت برخوردار است که شما می توانید خود را به چالش های هیجان انگیزی بکشانید و پازل های خود را به عقب برگردانید تا بر روی تک تک پازل ها تفکر کنید بنابراین شما می توانید تلاش کنید تا تمام 3 ستاره را در هر پازل دریافت کنید . این بازی از دسته بازی های پازل و فکری است که بسیار اعتیاد آور است و می تواند به راحتی شما را برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب کند . اگر از طرفداران بازی های پازل و فکری هستید بدون شک Unblock Me می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد و علاوه بر این می توانید در اوقات فراغت خود بازی کنید و خودتان را به چالش های اعتیاد آور بکشانید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Unblock Me :-مناسب برای تمام افراد با سنین متفاوت . -گیم پلی ساده و پازل های اعتیاد آور . -صدا گذاری فوق العاده .

Unblock Me v1.6.0.9

Happy birthday to Unblock Me!! Unblock Me is now celebrating it’s 5th year anniversary and it’s 100 Million Download.
Unblock Me FREE is a simple and addictive puzzle game. The goal is to unblock the red block out of the board by sliding the other blocks out of the way, unblock it with the minimal moves. Unblock Me FREE comes with 4 difficulties ranging from Beginner to Expert. There are 14500 puzzles in total, the highest amount of puzzles you’ll find in any game, worth hundreds of hours to keep you challenged and addicted.
With 2 game modes in Unblock Me FREE, you can challenge yourself in challenge or choose to just lay back and relax while solving your puzzles. In Challenge mode each puzzles has 3 stars to earn, adding its replay value so you can always try to get all 3 star in every puzzle. A ranking system and achievements are also added to keep you even more challenged.
Unblock Me have been used in many schools to help improve students with their studies in classes. Unblock Me can help you train your brain and keep you mentally fit everyday. It have been one of the top free games for 4 years and have created the category of Unblock puzzle games where other follow. This puzzle game is for kids and adult of all ages, play by yourself or challenge your buddies to compare your moves. Line up and have fun with your buddy 🙂

لینک دانلود