تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید War Alliance v1.42.19

War Alliance نام بازی جدید و محبوب در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را در نسخه apk ان به صورت کاملا رایگان از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرند . شما در ابن بازی آنلاین باید در نبرد های زیادی با دیگر افراد در سر تا سر جهان بجنگید و استراتژی خود را به نمایش بگذارید . شما باید یک گروه را برای عرشه خود آماده سازید و این شامل سربازان انتخابی شما از میان کارت های سربازانی است که در اختیار خواهید داشت و هر کدان دارای قابلیت ها و خصوصیات متفاوتی می باشدن و شما به نسبت استراتژی خود آنها را انتخاب خواهید کرد و به نبر با دیگر افراد خواهید رفت . شما در هر نبرد با زمانی محدود باید به جنگ و جدال با دشمن خود بپردازید و هر کدام با استراتژی بهتری بازی کند برنده این مسابقه خواهد شد که امتیاز آن مسابقه را از آن خود می کند و سمس با جمع کردن سکه ها می تواند در طول بازی کارت ها و سربازان خود را و همینطور قابلیت های جنگی آنها را افزایش دهد و به نبرد با افراد قوی تر در بازی برود . این بازی دارای بیش از 40 کارت مختلف در طول بازب خواهد داشت که شما تعداد محدودی از آنها را برای جنگ های خود به نسبت استراتژی خود باید انتخاب کنید . همچنین شما می توانید تیم یا گروهی را برای خود تشکیل دهید یا عضو تیم های بازی شوید که در این صورت می توانید با کمک یک دیگر بازی کنید و یا به نبرد های گروهی بروید که دارای جذابیت خاص خود در بازی می باشد .برخی ویژگی های بازی War Alliance :-بازی به صورت آنلاین . -جمع آوری بیش از 49 کارت در طول بازی . -قابلیت ارتقاء سربازان و توانایی های آنها با سکه های خود در طول بازی . -قابلیت شرکت در گروه های مختلف در طول بازی و نبرد های گروهی . -تهیه شده در نسخه apk .

War Alliance

War Alliance is an action-packed, real-time pvp game that turns the battle arena genre on its head, infusing MOBA-like qualities with the addition of wholly unique, fully-controllable Hero units.Complement your hero with an ever-growing arsenal of powerful tanks, super-soldiers, serums, and much more. Collect and upgrade your battle deck, take on opponents the world over, and climb the leaderboards in War Alliance!


Features:


Fight your way to the top of the leaderboards,
unlocking new heroes, new units, and new arenas!


Control a mighty Hero like General Ironhide, the fearless John Bow,
or the cunning Viktor von Boom, and lead them to victory.


Collect and upgrade more then 40 exciting cards. Make use of heavy tanks, superheroes, explosive drones, and much, much more.


Coming soon!
Be the leader of your own Alliance or join a team of other players worldwide.
Chat with your teammates, trade cards, or duel with your friends.

لینک دانلود