تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود بازی Wild Blood 1.1.4 برای اندروید

بازی خون وحشی یکی از بازی های بسیار زیبا و گرافیکی می باشد که توسط شرکت بازی سازی گیم لافت طراحی و منتشر شده است، همچنین این بازی دارای موتور جدیدی بنام Unreal می باشد که این موتور جدید کیفیت بازی را افزایش داده و باعث می شود که شما نبردهای خیلی حرفه ای و غیر آگاهانه ای داشته باشید، در بازی خون وحشی شما عاشق همسر پادشاه آرتور می شوید که پادشاه با شنیدن این موضوع دستور می دهد تا شما را به قتل برسانند، در این بازی تمامی دشمنان شما شیاطین و موجودات عجیب و غریب می باشد و شما باید تمامی آنها را با استفاده از سلاح های خود از جمله شمشیر و تیر و کمان از بین ببرید و جهان را از دست این ظالمین نجات دهید، یکی از خصوصیات بازی خون وحشی به این صورت است که شما می توانید این بازی را بصورت آنلاین با 8 کاربر دیگر بصورت همزمان بازی کنید، این بازی با کیفیت اچ دی و گرافیک بسیار بالا و همچنین محیط بازی سه بعدی می باشد و مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.3 به بالا می باشد، امیدواریم که از دانلود بازی خون وحشی لذت ببرید.

 

ویژگی های بازی Wild Blood 2014 :

– کیفیت بازی HD

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک خیره کننده

– دارای موتور جدید Unreal برای توانایی جنگیدین بهتر

– دارای سلاح هایی نظیر شمشیر و تیر و کمان

– بازی کردن بصورت آلاین همزمان با 8 کاربر

– قابل استفاده در تمامی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید

– مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.3 به بالا

 

Gameloft has harnessed the power of the revolutionary Unreal Engine to bring unimaginable battles in real-time, full 3D graphics.
Live the unforgettable journey of Sir Lancelot as you never have before!
King Arthur has gone mad, fueled by his jealousy toward Lancelot for romancing his wife, Queen Guinevere. In his desperation, Arthur has been tricked by his sister, the all-powerful sorceress Morgana Le Fey, to open the Hellgate and allow all forms of demons to enter the world. Meanwhile, Morgana has captured Guinevere and holds her hostage on the magical island of Avalon.
Now Lancelot needs to confront King Arthur and the evil Morgana in order to free the world from these evil creatures and save Guinevere.
The time for Sir Lancelot to face his destiny is now!
GET READY FOR A VISUAL REVOLUTION
– Amazing real-time, full 3D graphics with special effects powered by Unreal Technology.
– Epic fights full of impressive enemies and stunning special powers.
LANCELOT’S STORY REIMAGINED
– Become the legendary and brutal Sir Lancelot. Fight off the legions of Hell and challenge the mighty King Arthur, who has been enchanted by Morgana.
– Travel across 10 breathtaking levels on your journey to Avalon with the help of Sir Gawain of the Knights of the Round Table.
DISCOVER A VAST WORLD FULL OF DIVERSE CHALLENGES
– Face 20 different enemies including epic bosses.

تصاویری از محیط بازی Wild Blood 2014 :

Wild.Blood3[Download.ir]Wild.Blood[Download.ir]Wild.Blood1[Download.ir]Wild.Blood2[Download.ir]Wild.Blood5[Download.ir]Wild.Blood4[Download.ir]

سایت مرتبط : Google Play

دانلود بازی اندروید Wild Blood 2014 خون وحشی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود