تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید WithstandZ – Zombie Survival v1.0.7.0 همراه با فایل مود شده بازی

WithstandZ – Zombie Survival نام بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های زامبی کشی و بقاء می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندروید نی توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . این بازی یک سفر ماجراجویانه به سرزمین هایی پر از زامبی های خطرناک و ادم خوار می باشد که شما باید برای بقای خود و بشریت بجنگید تا بتوانید انها را نابود کرده و از این کابوس جان سالم به در ببرید . این بازی به صورت open world یا جهان باز طراحی شده است که شنا برای بازی احتیاج به متصل بودن به اینترنت خواهید داشت ( آنلاین ) و شخصیت خود را در شروع بازی انتخاب کرده و وارد این بازی شده و با دیگر افراد در این بازی که در سرتا سر جهان هستند بازی کنید و گروه خود را برای تشکیل یک قبیله انتخاب کنید تا بتوانید به کمک همدیگر غذا پیدا کرده ، اسلحه پیدا کنید ، تجهیزات خود را تهیه کنید و برای بقاء خود بجنگید . شما باید برای زنده ماندن هر از چند مدت مکان زندگی خود را تغییر داده و به دیگر روستاها ، شهر ها ، و قبیله های دیگر بروید تا از دست زامبی ها در امان باشید . زامبی ها در این بازی با یک هوش مصنوعی پیش رفته و بسیار دقیق و هیجان انگیز طراحی شده است تا بتواند جذابیت بیشتری را برای کاربران خود رقم بزند و از ان بیشتر لذت ببرید . همچنین شما می توانید نظرات خود را در مورد بازی با ما به اشتراک گذاشته تا به سازندگان بازی انتقال دهیم و مشکلات و سلیقه های شما در نسخه های بعدی بازی رفع یا اضافه شود .برخی ویژگی های بازی WithstandZ – Zombie Survival :-بازی به صورت open world یا جهان باز .-بازی به صورت آنلاین .-قابلیت تشکیل گروه و همکاری .-قابلیت ارتقاء اسلحه ها و تجهیزات خود در طول بازی .-بازی در سبک بقاء .-مناسب برای سنین بالای 18 سال .-بازی به صورت رایگان . 

WithstandZ – Zombie Survival v1.0.7.0

You want to get in a fun adventure based on an Apocalyptic Zombie theme? So this game is especially for you!
You can play alone or Online mode with your friends, you will control the character chosen and survive in the zombie world, you can get items in houses, villages, military and other fields.
WithstandZ BETA is an open world game in the emerging genre survival as much as multiplayer or
singleplayer. Based in the Unturned. Over the course of a typical and epic adventure, you’ll have to survive searching for supplies and equipment, and to being able to build your own house/base/construction.
SURVIVAL:
You will have to learn and develop your own survival technique, go in search of food and equipment and keep the thirst, hunger and life of your character in stable level.
EXPLORE:
The game features a map of open world, where who chooses where to go, it’s really you! Therefore, you will have many interesting places to explore and loot.
MULTIPLAYER:
The multiplayer/online mode brings a new experience to players on portable devices like smartphones, Tablets and other, that way you will enjoy and have fun with your friends, and if you’re playing alone, it’s up to you to decide if you will the player “Hero” or “Villain”. 🙂

لینک دانلود