تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Z.O.N.A Shadow of Lemansk v2.05.02

Z.O.N.A Shadow of Lemansk یک بازی جدید و هجان انگیز در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی است که همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت آن و همچنین دیتای بازی به صورت جداگانه در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در ابتدای بازی در فضایی خوف ناک و آخر و زمانی هستید که مسمویت بیشتر نسل بشر را منقرض کرده است و فقط تعداد اندکی برای زندگی و زنده ماندن جان سالم به در برده اند . شما در سال 2034 این بازی را انجام می دهید که همه چیز بر روی زمین فرق کرده است و دیگر هیچ چیز مانند سابق نیست . پس از این اتفاق انسان هایی که زنده مانده اند به دوران قرون وسطی بر می گردند و آنجا بازی را ادامه خواهند داد . شما نقش مردی با نام Serioga را بر عهده دارید که باید در آن زمانی که می روید اشتباهات بشریت را جبران کرده و زمین را از استباهاتی که رخ خواهند داد نجات دهید و نسل بشریت در دستان شما خواهد بود و به شما بستگی خواهد داشت . شما در بین بازی اسلحه های زیادی را خواهید داشت که باید از آنها نهایت استفاده مفید را بکنید چون این بازی در سبک بازی های بقاء نیز هست و به دست آوردن وسایل ارزش مند بسیار دشوار خواهد بود . پس اگر شما هن از طرفداران بازی های اکشن در سبک بقاء هستید حتما این بازب جذاب را با گرافیک بالای خود از سایت ما به هنراه فایل مود شده و دیتای آن به صورت رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرید .

Z.O.N.A Shadow of Lemansk v2.05.02

«Z.O.N.A Shadow of Lemansk» – is an epic, story-driven first person post-apocalyptic-shooter from AGaming+ that blends deadly combat and stealth with exploration and survival horror in one of the most immersive game worlds ever created.


In 2014 our world experienced apocalypse which destroyed most of humanity and turned the Earth surface into poisoned wasteland. A few survivors hid in Chernobyl Zone and humanity plunged into the Middle ages.


It is 2034. New generations grew up in the Exclusion Zone and it seemed that life was becoming better. But new apocalypse hit the people. The temperature decreased fast on the surface of the Earth, so people had to look for the shelter in the depths of the old subway tunnels…


Your name is Serioga. You were born just before the Earth burnt, so you grew up in ruins. After finding and getting control under bunker “Х” you hoped that the worst was left behind for those who survived in that dreadful war. Now people food supplies for many years and new weapons, which should help stop the bloodshed that was going on for more than 20 years. But you were so wrong…

لینک دانلود