تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Zeldania v1.5.2

Zeldania یک بازی جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که همراه با نسخه مود آن در سایت ما در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در مسابقات قهرمانی بزرگ قریب الوقوعی هستید . شما باید در این مسابقات جهانی نهایت تلاش خود را برای پیروز شدن بکنید و به یک شوالیه ی کامل و ابر قدرت تبدیل شوید . در طول مسابقات شما با موجودات عجیب و غریبی درگیر می شوید که مبارزه با آنها سخت و دشوار خواهد بود و حنله های آنها بسیار ناگهانی و ترسناک خواهد بود که شما باید با استراتژی درست و دقیق بر آنها غلبه کنید . شما باید برای به دست آوردن پادشاهی در شهر بجنگید و آن را به دست آورید . در طول بازی داستانی اسرار آمیز برای شما پیش خواهد آمد که باید با دنبال کردن بازی و برنده شدن در جنگ ها به جلو بروید و داستان های اسرار امیز این بازی را کشف کنید . ابن بازی با گرافیکی جذاب و بالا هنراه با گیم پلی اعتیاد آور و همینطور به صورت 3D یا سه بعدی همراه با ماجراجویی های فراموش نشدنی در سایت ما به صورت رایگان در اختیار طرفداران لین سبک بازی ها قرار گرفته است پس این بازی جذاب را دانلود کنسد و از آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی Zeldania : -قابلیت بازی به صورت آفلاین . -دارای گرافیک بالای بازی . -دارای گرافیک سه بعدی بازی . -دارای ماجراجویی های فراموش نشدنی در بازی .

Zeldania

A big knight tournament is imminent! You have to win it to make your dream come true and become a knight. But during the tournament strange creatures suddenly attack. What is it all about?


Explore a vast kingdom, a world full of dangers, puzzles and adventures. Fight monsters and learn the dark secrets about the royal family’s past. You’ll have to do your best to uncover the secrets and save the kingdom.


Look forward to a gripping story, unique 3D graphics, and exciting gameplay that will bring you an unforgettable adventure together!

لینک دانلود