تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Zombie Shooter Hell 4 Survival v1.49

 Zombie Shooter Hell 4 Survival از دسته بازی های سبک بقاء به حساب می آید که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما قصد داریم تا این بازی هیجان انگیز و جذاب را به حضور شما معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که زامبی ها به شهر شما حمله کرده اند و شهر در حال نابود است نقش شما در بازی این است که زنده بمانید و شهر را از نابودی کامل نجات دهید . طیف گسترده ای از انواع سلاح های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید از آن ها برای از بین بردن زامبی ها استفاده کنید . کنار صفحه نمایش گوشی خود را می توانید لمس کنید و سلاح های خود را تغییر دهید و یا تیر های تفنگتان را پر کنید . در این بازی شما باید  حواس خود را جمع کنید و حیلی سریع حرکت کنید چرا که سرعت عمل و دقت در این بازی حرف اول را می زند . پس عجله کنید و زامبی ه را یکی پس از دیگری از بین ببرید و تا نابودی تمام زامبی ها دست از تلاش بر ندارید . برای بقاء خودتان در بین زامبی ها تلاش  کنید و شهر خود را از از نابودی به وسیله زامبی ها نجات دهید . اگر سریع زامبی ها را نکشید خودتان کشته می شوید پس لازم است که حواستان به اطراف خود باشد تا بتوانید زنده بمانید . اگر شما هم از طرفداران بازی های سبک بقاء و زامبی هستید بدون شک این بازی بسیار برای شما مناسب است . شما هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی هیجان انگیز و جذاب را به همراه نسخه مود شده آن دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از قابلیت های بازی  Zombie Shooter Hell 4 Survival :-دارای طیف گسترده ای از انواع سلاح های مرگ بار .-قابلیت تعویض تیر و یا تغییر سلاح .

Zombie Shooter Hell 4 Survival

Zombie Hell 4
The city is a dead town. Zombies are everywhere, almost everyone you know is dead, but at least you still have your guns with you as you continue to salvage the desolated landscape for resources. Will you survive zombie hell once again?


Weapons and Guns
Gunplay has been improved and will constantly be improved upon, supporting new weapons and play style in the near future. Weapon models has also being enhanced to look better. It’s a hell of a gun time.


New Areas, Beautifully Crafted
Improvements in game engine allow creation of more beautiful scenery containing impressive effects and lightings.


Bigger and Badder
A hell of a problem, more creatures emerges from all aroud the desolated landscapes to torment you, from infected bats to vampiric dogs!


Active Development
Zombie Hell 4 is still in Beta, we are constantly looking for players’ feedback, adding new features, fixing bugs, and making adjustments to make the game better. Game will be updated often.

لینک دانلود