تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Zoo Island v1.1.0 همرا با نسخه مود شده بازی

Zoo Island بازی محبوب و جذاب که برای تمامی سنین مناسب می باشد و در سبک بازی های آرکید یا سرگرم کننده می باشد که کاربران دستگاه های اندروید می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما در جزیره ای پرطرفدار با حیواناتی جالب و طراحی های جذاب قرار خواهید داشت که باید پا به صد ها چالش و مسابقه مختلف با جذابیت های متفاوت بگذارید . شما باید پازل هایی چالش انگیز و جذاب را با طراحی 3 بعدی آنها را حل کنید و رنگ های درست را در کنار یک دیگر قرار دهید تا انها از بین بروند و به مراحل بعد راه پیدا کنید . این بازی دارای گیم پلی اسان و ساده می باشد و همینطور قسمت یادگیری بازی برای کسانی که با روند بازی کردن اسنا نیستن طراحی شده است تا بتوانند از طریق ان بازی را یاد بگیرند . شما با حل کردن پازل های می توانید حیواناتی که در این پازل زندانی شده اند را ازاد کرده و انها دوباره بتوانند به طبیعت و خانه خود باز گردندند . اگر شما از طرفداران بازی های پازلی و اعتیاد اور هستید حتما این بازی جذاب و هیجان انگیز را با صدها چالش مختلف از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Zoo Island :-بازی دارای پازل های متنوع و منحصر به فرد با طراحی های سه بعدی . -قابلیت دریافت پاداش های روزانه از بازی . -دارای بیش از صد پازل و چالش متفاوت . -دارای طیف گسترده ای از دکوراسیون های عجیب و غریب . -قابلیت به اشتراگ گذاری بازی از طریق شبکه های اجتماعی . -دارای نسخه مود شدا یا بدون محدودیت مالی بازی . -بازی با صورت کاملا رایگان .

Zoo Island v1.1.0

Create an exotic Island filled with the cutest animals and coolest island decorations. Complete match-3 levels, decorate and design exciting playgrounds. Prepare yourself for stunning adventures by completing amazing game play tasks.
Christie is a sweet girl whose dream is to create a paradise Island where animals can live in peacefulness and harmony. Help her to create a colorful Zoo Island filled with pets, ponies and even an exotic toucan.
Solve fun-to-play casual match-three puzzles and build training paddocks for domestic animals.
Develop a training school to teach animals to do funny tricks like saltos, jumps and even walk through barriers.
Decorate exotic gardens, design small houses and join the peaceful Zoo Island match-3 journey.
An easy to play game. Complete tasks by playing puzzles. The game is so simple and fun, so enjoy hundreds of addicting match-3 puzzles.
✿ A unique Zoo Island Builder combined with match-3 puzzles.
✿ Fun to play. Easy to get started.
✿ Free daily bonuses.
✿ Free lives bonuses.
✿ Get free animals.
✿ A playground for Animals and Tricks.
✿ Unlock dozens of customizations!
✿ Hundreds of challenging puzzles.
✿ A wide range of exotic decorations.
✿ Unlock amazing boosters to crash your way through the match-3 levels!
✿ Use the in-game social network for sharing lives.

لینک دانلود